Taşdaki Yazılara Anlam Veremedim Yardımlarınızı Bekliyroum

musti_43

Kullanıcı

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
arkadaşım kusura bakma ama hiç bir alfabeye benzemiyor saygılarımla.

karanar

Kullanıcı
yakınına gittiğinde, iyice temizleyiver, hatta yazıları bir kağıda geçirirsen daha iyi olur. eğer işaretler doğuya bakıyorsa, bir anlamı olabilir.
haa bu arada aynı konuyu farklı farklı açmamalısın.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
arazi yapısına uyarlasan,
meyilli bir yer ,üste çıkarken ,sol kısımda tatlı bir çukurumsu yer ,sağına yürüdüğünde resimde çizmeye çalıştığım şekil benzeri ,arazi içinde kayalıklı veya kisli farklı bir konumda bir alan . sağlı sollu bu alanın alt meyillerinde ayrı ayrı bir kaç nokta. sağdan sola genişleyerek sırt halinde görünüyor.
yazı olarak değil arazi yapısıda oturtulmalı. ,ama kayanın bile tamamını göremezken araziyi ancak bu kadar anlatabiliriz. kayayı zihnine yerleştir,araziyi iyi gözlemle.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
kusura bakmayın ama ben bunları işarete benzetemedim. lakin siz de alandan ve alandaki diğer emarelerden bahsetmediniz.

olurda alanda başka işaretler, namlandırılmış kayalar, namlandırılmış bir mevkii, veyahut işaret sayılabilecek bir ağaç veyahut yol çatı, veyahut bir maşatlık belki de mezarlık, bir türbe ..... vesaire vesaire gibi emareler bulunuyorsa o zaman üzerinde duralım. yakın cevredeki alanı da göreli,m. başarılar dilerim.