Taşlar Doğal Mı?ustalarımızın Yorumu Gerekli.

memati43

Kullanıcı
Değerli ustalarım müsait olduğunuzda yorum yazabilirseniz çok makbule geçecek.umarım fotoğraflar ilginizi çeker konuşmaya değer görüntüler vardır.

disikedi

Crazy Cat Lady
Kullanıcı
Son eklediginiz kaya oraya ait degil gibi gorunuyor.belkide isaretleme amaciyla sonradan koyulmustur.uzerinde iscilik de goremedim ben..

wolf_52

Kullanıcı
evet burası güzel nokda.. yanlış açlardan fotraflamna ramen gende belli ediyor kendini,kare içine aldığım üstü düz kare taş çok güzel duryor... ve şu 3 leme yapan ağacın orası orasıda güzel nokda..zenginleşdirmek için uygun yer burası... şüpeli yerleri işretledim kardeşim ve diyer sağdaki çenber içine aldığım yerdede kaya kütlesi var.. orasıda şüpeli... girişleri kadraja girmemiş... bri az temzlenmesi gerek oraların...

wolf_52

Kullanıcı
fotoraf yetersiz lakin kesdirebildiğim kadar şüpeli nokdaları ve arşdırılcak yerleri.. işretledim daha yakın ve detaylı fotraflar gerkmekdedir. bu hakim nokda da elit şahıslara zengin mezarları vardır...

wolf_52

Kullanıcı
ustam bu kırmızı işretlediğim yerileri yeni gördüm yorgunlukdan sanrım.. mink bir haç var burda kasa olasılığnı artırıyor.. ve mahsen işretide var.. x yaptığım yerden resimle bakalım.. ve bri de suret var hayvan sureti fotoraf yanıltmıyorsa şayet... muhakak bu nokdaların yakın resmini istyorum ...kesin netleşsin

memati43

Kullanıcı
ustam bu kırmızı işretlediğim yerileri yeni gördüm yorgunlukdan sanrım.. mink bir haç var burda kasa olasılığnı artırıyor.. ve mahsen işretide var.. x yaptığım yerden resimle bakalım.. ve bri de suret var hayvan sureti fotoraf yanıltmıyorsa şayet... muhakak bu nokdaların yakın resmini istyorum ...kesin netleşsin
Ustam elimdeki diğer fotolar bunlar.iş görür mü.

A21MEDLi

Admin
burası komple mezarlık alandır,mubarekler ustalar gerekli açıklamaları yapmışlar,ilave edilecek en ufak ayrıntı bile bırakmamışlar.(beğendim)