Taşta El Işareti Ve Diğer Şekiller

DoğuBey

Kullanıcı
Arkadaşlar Video ve Resimleri Kendim Çektim .. Biz Gittiğimiz Zaman Taşı Kırmışlardı Birileri Onlara Taşın Arkasında Malzeme Var Söyleyip Taşı Kırmışlar Parçalarını Tekrardan Yerine Koymuşlar Video'da Zoom'ladığım Kısımda Dikkat Ederseniz Taşın Parçasını Göreceksiniz Gördüğünüz Şelale De Buz Gibi Su Akmakta Hemen Yan Tarafında İse Sıcak Su Gelmekte Düşüncelerinizi Alabilir Miyim ?

EV2sFY.jpg

EVqmGf.jpg

EV2nVo.jpg

EV2FPH.jpg

EV2AeQ.jpg

EVUrJY.jpg

EVUOcj.jpg

EVUBxI.jpg

EVUvcb.jpg

EVU8bP.jpg

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Harman yeri önemli bence

DoğuBey

Kullanıcı
Ustam hos geldin tastaki cizikler dikat cekici cok bir harita olabilir nerde buldun yer cok unemli .

Hoşbulduk ersan Ustam Yeri Çok Güzel Zaman Olmadığı için Gezme Dolaşma imkanımız Olmadı .. Geçen Sene Gitmiştim Arkadaşlarla .. Ben Çözerim Söyleyen Buyursun Gelsin Misafirimiz Olsun ..

star21

Kullanıcı
ben bu konu hakkındaki yorumumu acıkça yazmak isterim bu ev konusunda....burda hiçbir sey yok hiç kendini yorma bence...bu benim fikrim...

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Bu taş oraya ait değil başka biryerden gelmiş ama muhtemelen yakınlardan gelmiştir bölge doğu-güneydoğu şehirleri gibi duruyor mağaradan bahsediyor dini ritüellerin yapıldığı bir mağara odası olan mağaralar ama odalar açıktamıdır bilemiyorum bunla birlikte mezar yerinin olduğuda belirtiyor İfademi doğru anlamanız için yer ibadet hane değil ayin ritüel yeri