Taştaki Işaretler Yenimi Eskimi Küçük Silik Işaretler ? | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Taştaki Işaretler Yenimi Eskimi Küçük Silik Işaretler ?

Tech

Kullanıcı
çubuğunuza güveniyorsanız deneyin derim, dere de ki tarif etdiğim yeri peşini bırakmayın...
Ustam düzlüğe gelindiğinde zay olmuş bazı bölgeler... Kanallar büyütulmus fabrikanın atıklari akıyor artık..çubuklar çatala doğru yönlendirdi bizi ancak tek nokta olarak gösterdi mezar tespit edemedik bakalım hayırlısı ustam yorumlarına yardımlarına sağlık çok teşekkür ederim.

Mirkut

Vip Üye

Ustam bu tasin birkac adim acigindan baslayarak sola dogru bosluk kontrolu yapilirsa girisin yakalanacagini dusunuyorum. Buyuk ihtimal 3 odadan bahsediyor. Selametle

Tech

Kullanıcı

Ustam bu tasin birkac adim acigindan baslayarak sola dogru bosluk kontrolu yapilirsa girisin yakalanacagini dusunuyorum. Buyuk ihtimal 3 odadan bahsediyor. Selametle

Ustam bu şekilde taş karsimizda olunca 1tane oda solda kalıyor 15 büyük adım uzaklıkta . Geri gerimi açılmamız lazım

Mirkut

Vip Üye
Ustam bu şekilde taş karsimizda olunca 1tane oda solda kalıyor 15 büyük adım uzaklıkta . Geri gerimi açılmamız lazım
Odaya girisi tasin onunden sol tarafina dogru yavas adinlarla gecerseniz girisi yakalarsiniz ustam. Yada oda tesbit ettiginiz yerin yani odanin biraz acigindan donerseniz yavasca tuneli yakalar tunelin sonuna kadar giderseniz sizi tunelin ilk girisine kadar goturur. Yapabilirseniz L cubukla yapin kacirma sansiniz ortadan kalkar. Selametle kardesim