Tavşan Işareti | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Tavşan Işareti

yoksul

Kullanıcı
ASİ ustam birincisi buraya tavşanı çekip koymuşun çevresiyle alakalı bir bilgimiz olamıyor,zaten bilgimiz de gayet az ve farazii şeyler.Ustalara sitemkar yazmışsın belki haklısın da kendim adına sevindim iyiki usta değilim,,ama yıllarını bu işin sempatizanlığına veren biri olarak bu tavşan para gömüsü için yapıldığını sanmam -lakin tavşan ne kadar koşarsa koşsun 4 ayaklı bütün hayvanlar yakalar tabi ki fare gibi hayvanlar değil ama tavşan çok üreyen bir hayvan belki bir genel evi kapısına veya bir vadiye konulduğu anlamda bereket sembolü olabilir bir ihtimal anıt gibi mabet gibi bir yeri işret etmesi için yapılmış olabilir ama ben define için yapıldığına ihtimal vermiyorum

babahalit

Usta
Kullanıcı
kerım,40 usta basıt anlattım sıstemı her senbolun fıgurun ayrı gıdılecrk yonu metresı derınlıgı ne cıkacagı altınmı gumusmu yazar tek yapacagın fugurlerde daha cok hayvan fugurlerınde sırtını fugure dayıyorsun gıdılecek yon metresı nekadar derınlıgı ve ne cıkacagı bellı yanılma payın sıfır cunku arazıde denedık acılmıs yerlerdekı olcumlerı bıre bır tutuyor ıspatlandı yeterkı ısaret bellı olsunyonune gıdıp hedefı bulursun

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
HANDESE OLCUMUNE GORE DOGU TARAFTADUZLUKTE KUCUK HARMANDA 220CM 3 LAHITI OLUR ODA ICINDE KURSUN KAPLIDIR,LAHITDIR KUZEY TARAFTA PATIKA YOLUN USTUNDE HAFIF SIRTTA ADI KAYANIN ICINDE KASASI OLUR ONUNDE KARA CALILIK OLUR
Usta bu handese ölçümüne göre demişsin ama ortada ne bir işaret var nede verilmiş ölçü birimleri bu durumda neye dayanarak bir ölçü çıkarttınız asi usta farazi bir tavşan işareti demiş şimdi burda temel sorum şu her tavşan işaretinin çözümü üstte yazdığınızmı standartmı ?
kerım,40 usta basıt anlattım sıstemı her senbolun fıgurun ayrı gıdılecrk yonu metresı derınlıgı ne cıkacagı altınmı gumusmu yazar tek yapacagın fugurlerde daha cok hayvan fugurlerınde sırtını fugure dayıyorsun gıdılecek yon metresı nekadar derınlıgı ve ne cıkacagı bellı yanılma payın sıfır cunku arazıde denedık acılmıs yerlerdekı olcumlerı bıre bır tutuyor ıspatlandı yeterkı ısaret bellı olsunyonune gıdıp hedefı bulursun

Usta şimdi bu sizin sitemde eski medeniyetler figürlere canlı cansız sayısal bir değer vermişler örneğin insan 21 değeri şimdi zide 21 değerinin anlamı var ve sabitmi bu ne anlama geldiği?

tuarec

Kullanıcı

SA ustam bir hayvan figürü ile örnegin kaplunbaga işaretini anlatmanız mümkünmü ustam

tavşan figürü tünel içinde görüldügü bilgisine sahibim ama çözümlemesi ne bilmem

babahalit

Usta
Kullanıcı
zebun usta ben kafadan cıkartmadım kıtap sıstem oyle dıyor bu sıstemı papazlar bılıyor arkeolaklar bıle bılmıyor ben sıtelerde bılen yazan ustaya denk gelmedım, bılmedıgınız ıcın garıp gelebılıramma acıklamak ıstedım amma bazı ustalar bızı bılgısızl,ıklemı sucluyorsun dedıler ozelden acıklamaktan vaz gectım amma bazen yazıyorum soruna gelınce her hayvan fugurun sıstem ıcınde 3 cesıt olcumu var 1 tanesını yazdım dıger cozumlerı bızde kalsın,usta

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
zebun usta ben kafadan cıkartmadım kıtap sıstem oyle dıyor bu sıstemı papazlar bılıyor arkeolaklar bıle bılmıyor ben sıtelerde bılen yazan ustaya denk gelmedım, bılmedıgınız ıcın garıp gelebılıramma acıklamak ıstedım amma bazı ustalar bızı bılgısızl,ıklemı sucluyorsun dedıler ozelden acıklamaktan vaz gectım amma bazen yazıyorum soruna gelınce her hayvan fugurun sıstem ıcınde 3 cesıt olcumu var 1 tanesını yazdım dıger cozumlerı bızde kalsın,usta

Ustam sanırım seni ölçmek yada zorlamak gibi bir gayemin olmadığını zaten anlamışsın burada öğrenmek için çabalayan bişeyler öğrenir define ile ilgileniyorsak hiç bir bilgiye sırtımızı dönemeyiz ben merak ettiğimden dolayı soruyorum sizin belirttiğiniz sistemi bilmesemde haberim var ne olduğu konusunda bu bilgileri banada ulaştırırsanız incelemek isterim ustam

KANAS_USTA

Admin