Tavşan Işareti | Define işaretleri ve anlamları

Tavşan Işareti

ASİAVCI

Kullanıcı
şimdide tavşan işaretinin ne anlama geldiğini konuşalım 5 sayfa yorumistiyorum en az

esrarengiz2828

Kullanıcı
şimdi ustam konuyu açmışsınız ama saygıdeğer ustam tavşan bütünmü oturuyomu herhangi bi yeri eksikmi veya böyle heykel gibimi yapılmış çizmemi oymamı koşar vaziyettemi eşer vaziyettemi vb bu gibi işaretlerde bence mesela el işareti parmak yok bazen ustam konu karışa bilir onun için saygıdeger ustam hörmetile

TEVFiK

Vip Üye
2.ci yorum :D.. bu tavşanın baktığı yönde yatağı olabilirmi ben bir tavşan yuvası görmüşdüm :rolleyes: bayada Tünel gibi idi aceba derim Tünel veya Mahsen olabilirmi.? :oops:resimler yetersiz geniş çapta resimler olsa idi.:) tavşanın baktığı yönü en azından 100-150 m gibi :eek: yanlız bu pamuk yumağı olan tavşan oturuyor aklım burada karıştı.:p yinede en güzel cevabı sizden öğreneceğiz Sayın ustam Saygılar.

cantar

Vip Üye
birlikte düşünelim isterseniz ....
Tavşan yuvasını toprak altında yapar...
Kemirgen bir hayvan olduğu halde kayayı veya taşı oyarak kendisine yuva yapmaz
Başka hayvanların açmış olduğu yuvaları kullanmaz
Tavşanların yuvaları içerisinde birbirlerine tünellerle bağlantılı olan bir çok odacıklar olur..
Tavşanların yuvalarında Normal zamanda veya bir tehlike anında kaçabilmeleri için bir çok giriş ve dolayısıyla çıkış olarak kullandıkları yerleri vardır..

Mezar olarak bir anlam ifade ettiğini düşünürsek...
Arıyacağımız yerin toprak alanda toprak altında birbirbirlerine tünellerle bağlı birden fazla odacıkları olan bir yer düşünmeliyiz diye

...