Tavuk Civci,nin Kesin Çözümü | Sayfa 9 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civci,nin Kesin Çözümü

ZİRVE

Kullanıcı
arkadaşlar az daha sabır.yakında böyle giderse yumurtlayacam. 7 tane sonrada kuluçkaya yatarım.civcivler çıkar.gezerkende fotolarsınız.çözümünüde asi ustam yapar.

İRON

Kullanıcı
İki civciv li nasıl. Biri anne sırtında diğeri hemen önunde.
24 yada 25 mtre ilerisinde C şeklinde bi yılan.
Arkasından bir buçuk metreden haççıktı.

yoksul

Kullanıcı
ASİAVCI ustam bilgi paylaştıkca artar deriz ve bunu en az yüz kez sen de yazmıştırsın ben senin yıllardır bu işteki emek ve gayretlerini biliyor ve tahmin ediyorum .Benim öyle bir işaretim yok lakin güney doğulu bir arkadaşım bana fotolarını gösterdi tavuğun üstünde ters duran bir cvci tavuğun önünde bir civci arkasında beş civci vardı kendisine birşey diyemedim lakinbir arkadaş bu civcili tavuğun sağlam ve güncel fotosu iyi para ediyor demişti herhal malı altın ve kolayda olmalı diye düşünüyorum hem çok da uzağında olmasa gerekir.Ustam ben de sen yaşlardayım bizim bu dünyada günümüz kısaldı bari şu civci hikayesinin çözümünü bulalım da öteye elimiz boş gtmeyelim diyorum - sen onu anladın -beğeni için çok tıkladım ama nedense beğenmedi galiba

yörük beyi

Kullanıcı
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar gördüğüm kadarıyla konu farklı yönlere gitmiş ben burda asi ustanın haklı olduğunu düşünüyorum bahse konudaki bu işaret biz defineciler arasında efsaneleşmiş bir durumda olduğunu hepimiz burada onaylamaktayız. Asi ustanın 70 beğeni istemesinin kendi çıkarları doğrultusunda olmadığını hepimiz biliyoruz kaldıki bu işaretin ticaretini yapanları az çok bilirsiniz burada toplanma sebebimiz ortak noktalarımızın olduğu değilmidir abiler. Kendisi 2 kere işaret için gittiğini beyan etti zaten bu bilgiyi kendisinede saklayabilirdi eğer saklamıyor burada paylaşma meyilinde bulunuyorsa bu sitenin ne kadar değerli olduğunu gösterir. Kaldı ki yine sözünün arkasında durdu ve işaretin çözümünü söyledi bu tür tartışmalar bizi bizden koparmaktan başka geriye birşeyler bırakmaz. hepinize saygılar abiler.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Omer hattab arkadaşım, konuya ilgin olabilir merakın olabilir.
Öğrenmekte isteyebilirsin, bende açıktan yazması konusunda hem fikirdim. Bunuda belirttim. Ayrıca ısrarcı olamiycagimida belirttim. Kendisi bilgiyi paylasmam demiyor özelden yazayım diyor. Belliki bilmesini istemedigi kisiler var.
Bu nedenle yazınızdaki uslup dogru degil. Tekrarında uzaklaştırma alırsınız.
Zirve usta yorumlarınızı sentezleyemedim, savunucu tarafmisiniz yoksa omer hattab ı desyekleyen tarafmi ? Destek ise sizide uyarmak isterim. Kışkırtıcı ve konu harici yorumlardan uzak duralım.
Saygılar.

yoksul

Kullanıcı
değerli arkadaşlar asiavcı ustamız bilgiyi özelden zahmet edip veriyor sağolsun böyle yapmasının sebebi sadece üye arkadaşlar görsün bilgi alsın diye olabilir malum üyeler harici insanlar da siteye girip konulara bakabiliyorlar hem bunların ne önemi var sağolsun zahmet edip zaman ayırıp bilgisini paylaşmış hiç mecburiyeti yokken -lütfen emeğe saygı duyalım

ÖMER HATTAP

Kullanıcı
Öğrenmekte isteyebilirsin, bende açıktan yazması konusunda hem fikirdim. Bunuda belirttim. Ayrıca ısrarcı olamiycagimida belirttim. Kendisi bilgiyi paylasmam demiyor özelden yazayım diyor. Belliki bilmesini istemedigi kisiler var.
Zirve usta yorumlarınızı sentezleyemedim, savunucu tarafmisiniz yoksa omer hattab ı desyekleyen tarafmi ? Destek ise sizide uyarmak isterim. Kışkırtıcı ve konu harici yorumlardan uzak duralım.
Saygılar.
usta büyük harfle yazı ne anlama geldiğini siz daha iyi bilirsiniz,adam istediği kadar usta olsun terbiye ve nezakketten yoksun olduktan sonra
o ifadelerini kendisine iade ediyorum,başkada bir şeyde demiyorum,benim bu adamdan ve bu ortamdan bu şartlar altında alacağım hiç bir şey yoktur.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Buyuk harf ile yazi yazabilen tek admin dir. Gözlerim iyi degil diye belirtti idi.
Küçük yazdığı zamanda oluyor, artik bilgisayardanmi yazar onu bilmem.
Kişiler hakkında fikir ve gorusleri ozelden belirtmek daha hoş olur. Bu sekilde tahrik meydana çıkıyor.
Karşılıkli nezaketsiz tutum yönetici de olsa üyede olsa hoş bir durum değil.
Daha fazla uzatmayalım.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ZİRVE

Kullanıcı
Saygılar.
bozkurt ustam,yazdıklarımı bir daha okusaydınız eminim bu kanıya varmazdınız.dikkat ederseniz benim vurgum zamana,(bende şimdi sizi anlamadım;illaki bi tarafmı olmamız gerek.)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bozkurt ustam,yazdıklarımı bir daha okusaydınız eminim bu kanıya varmazdınız.dikkat ederseniz benim vurgum zamana,(bende şimdi sizi anlamadım;illaki bi tarafmı olmamız gerek.)
Ben zaten yorumlarınız ile ilgili olarak zan beslemedim, ondan dolayı anlamadım yazdım. Ve taraf olmadığımı bir onceki hattap ustaya yazdığım yorumda görmüş olsaniz gerek. Yönetici dahi olsa nezaketsiz tavır uygun düşmez diye.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi