Tavuk Civcileri | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civcileri

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Buda bizlere tavuğun yumurtlaması gibi arka kısmınında önemli olduğunu belirtmek istenmiş ihtimali olduğunun delillerindendir

ersan

Admin
tavugun malzemesi ya mahzende yada marada olur benim dusuncelerim bu isaretin tam arkasinda ve bu isaretli tavuk banzen girisi olmali ve o hac olan yerde de mezar olmali ASI abi buralarini cok dikatli incele nereler dolgu ve bosl;uk saten cubuklar dolgu toprakta hareketleri bambaska oluyor.

**seyyah**

Kullanıcı
usta işaret güzel epeydir bu resmi görüyordük ilk defa gerçeğini gördük saende bu işin çözümü baana göre suyun karşı tarafı yanı erozyon olmaan yerde benim fikrim videoda karşı tarafi çekerken küçük bir düzlük var orda

sihirlisiyah

Kullanıcı
yuvarlak içinde ki haç her zaman kilise malını temsil eder..oralarda harabe yıkık da olsa bir kilise olmalı. Bir bakın derim. Aynı zamanda tavuğun ayağının baktığı yer ile haçın ucunun baktığı yer önemli.

ZeuS

Kullanıcı
Başta şunu söyliyeyim yerinde incelemek lazım ve bu işaret %70 eşkiya işaretine benziyor.
Burda görülen bu resimler ile iki mal olduğunu söyliye biliriz. Bunuda resmi kazı olduğunu düşünerek net yer veriyorum, sevgili @ASİAVCI ustamızın sözünün senet olduğunuda biliyoruz.
Yuvarlaklı artının olduğu yer de mal var. Ayrıca tavuklu kayada ya müjde var ya da bölgenin krokisi var.
Bunlar olur ise fazlasıyla resmi masraflarınız ve gelecek endişenizi karşılar.
Bu yorumu @zeusakhilleus usta yapmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ali atslan

Kullanıcı
Bura karsta ama işaret sahte yada sahtekarlar insanları burya cekmek icin kulanıyor cünkü bende gitim ve bir hafta oralarda perişan oldum uymayın bu sahtekarlara