tavuk civciv ve işaretler | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

tavuk civciv ve işaretler

arap35

Kullanıcı
Cevap: tavuk civciv ve işaretler

harbici ustama tamamen katılıyorum. eğer istemedende olsa sizleri kıracak veya üzecek birşey yazıp çizdikse affola. ama inanın amacımız zarar görmenizi istemediğimiz için sadece (haddimiz olmayarak) ikaz etmek uyarmaktı. harbici ustamın dediği gibi aradaki mesajların silinmesi çok isabet olur. ve inşallah sonuç elde edebilirsiniz.

cassabalee

Kullanıcı

ustalarım konularınızı okudum merakla bekliyorum acaba kim haklı çıkacak benim şahsi görüşürüm kimseyi kırmak adına söylemek istemiyorum dünden beri takip ediyorum inşallah doğrudur kalbimdeki bu şekil ama zannetmiyorum bu şekil konu açılıyor devamı gelmiyor yıllarca bu konu o şekil kalıyor bana fotomontaj gibi geliyor saygılar....

arap35

Kullanıcı

ustalarım konularınızı okudum merakla bekliyorum acaba kim haklı çıkacak benim şahsi görüşürüm kimseyi kırmak adına söylemek istemiyorum dünden beri takip ediyorum inşallah doğrudur kalbimdeki bu şekil ama zannetmiyorum bu şekil konu açılıyor devamı gelmiyor yıllarca bu konu o şekil kalıyor bana fotomontaj gibi geliyor saygılar....

biz burada haklı haksız aramıyoruz ki üstat. sadece bir ailenin fertleri olarak birbirimizi uyarıyoruz. haksızmıyım erzurumlu ustam

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

biz burada haklı haksız aramıyoruz ki üstat. sadece bir ailenin fertleri olarak birbirimizi uyarıyoruz. haksızmıyım erzurumlu ustam

arkadaşlar biz bir aileyiz bu tavuk cicciv işi çok sıkıcı olmaya başladı ben gidiyorum inşallah kendim gezip görecem..
bana getiren arkadaşı biliyorum fotoğrafın fake olması imkansız çünkü fotoğrafı çeken arkadaş hatır gönüle gidip gördü çekti.. aslında define aramıyor da benim ricamla yapıyor birazda ihtiyacı yok fazla inanmıyorda.. sıkıntı ordan çıkıyor.. siz veya ben gitmiş olsak 500 tane fotoğraf çekerdik.. kimsede soru sormazdı etrafı araştırır gelirdik açıklardık... 15 gün içerisinde rapor alıp gitmeyi düşünüyorum.. inşallah bir aksilik olmazsa...
ayrıca butun yazılan yorumlar dursun çünkü herkesin soylediği doğru.. misafirlerimiz bunları görecek ki tamam diyecek içlerinden biri bile yanlış yapsa gereken söyleniyor diyilecek... kardeşlik budur..

honuslu

Kullanıcı

yanlis anlamayin dostlar benim görüsüm
resimler ayni kayaya ait sahtede degil degirmen pinar gibi seylerlede alakasi yok cevreyi gözlemlemen lazim cok uzakta degil mali

honuslu

Kullanıcı

tavugun sirtindaki civ civin istikametini arastiracan eger gercek mi sahtemi olduguna ögrenmek istiyorsan tavuk ,üstündeki civciv veya o carpi olan civ civde tek para olmali varsa dogru yoldasin demek tir bi makinayla zarar vermenden bi bak iste

honuslu

Kullanıcı

tavugun sirtindaki civ civin bakis istikametinde yanliz olan civ civi andiran kaya ve o kayanin alti

star21

Kullanıcı

usta sana zahmet bi başka sitede ki adresi verirmisin bi bakayım..
bu benim paylaştığım
83853724resim2.jpg

buda diğeri :

1362tavuk-define-1.jpg

AYRICA benden önce başkalarına servis edilmiş ve paylaşılmışsa haberim yok yanlız fotoğrafı çeken benim arkadaşım.. iaşret erzurumun bir ilçesinde

evet değerli dostum dediğim gibi bu sizin orda ilk yaptığım yorunmdada sizin orda demiştim..karşılaştım oda 6 civcivli..ve gecden sene görmüştüm..

Sarpedon

Kullanıcı

Arkadaslar nedir bu civciv meselesi. Ben grek ve roma mitolojerinde boyle bir seyin oldugunu bilmiyorum.
Nedir, neyi anlatiyor. Tarihsel olarak bu civcivler nedir.
Biraz aydinlanalim.

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

Arkadaslar nedir bu civciv meselesi. Ben grek ve roma mitolojerinde boyle bir seyin oldugunu bilmiyorum.
Nedir, neyi anlatiyor. Tarihsel olarak bu civcivler nedir.
Biraz aydinlanalim.

tarihsel bir değeri yok kardeşim eşkiya belgelerinden birinde geçiyor..
eşkiya para işareti..