Tavuk Civcivli Kaya Buldum | Define işaretleri ve anlamları

Tavuk Civcivli Kaya Buldum

sezer tekin

Kullanıcı
Ustalarım merhabala,
Geçenlerde köyümün yakınlarında bir kaya buldum üzerinde tavuk ve civcivler vardı tam net bakamadım civciv sayısına 5-6 metre ilerisinde bir kaya daha vardı üzerinde ok işareti var ve ok işareti yönünde yere çubukla baktım ve 3 oda gibi bi şey tespit ettim 3 odanın bittiği yerde de kayadan yuvarlak bi kapak vardı. İçeri girmek istiyorum nasıl açılır içerde tuzak var mıdır bilenler bi yardımcı olabilirse çok iyi olur

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sezer aramıza hoş geldin. boşta gelmemişsin. ama sabahın ilk saatleri ,okurken acaba uykudamıyım diye düşünmedim değil. :D
,elinde çubuklarla gezecek,tavuğu yanında civcivleriyle bulacaksın,yanında üç oda birde kapaklı,hiç resim almadan oradan uzaklaşacaksın. temiz havaya çıksam da bir kendimemi gelsem.
sen bu alandan 20 tane resim çek ,tavuğu da civcivleri de okuda bir görelim. sana istediğin yardım sınırsız, sağanak sağanak gelir. selametle inşaallah.

DeLiCebey

Vip Üye
Neden böyle isaretler olunca resimleri olmaz :)) ikizceli ustamin dedigi gibi genis açılı resimler cekip yükleyin ki sağlıklı yorumlar gelsin.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

sezer tekin

Kullanıcı
sezer aramıza hoş geldin. boşta gelmemişsin. ama sabahın ilk saatleri ,okurken acaba uykudamıyım diye düşünmedim değil. :D
,elinde çubuklarla gezecek,tavuğu yanında civcivleriyle bulacaksın,yanında üç oda birde kapaklı,hiç resim almadan oradan uzaklaşacaksın. temiz havaya çıksam da bir kendimemi gelsem.
sen bu alandan 20 tane resim çek ,tavuğu da civcivleri de okuda bir görelim. sana istediğin yardım sınırsız, sağanak sağanak gelir. selametle inşaallah.
haklısın hocam videolar var fakat eski nokiayla çekmiştim bugun gidecez detaylı fotoğrafları atıcam ilginiz için teşekkür ederim

TRUVA

Admin
Siz görmüşsünüz ben görmedim.