Tebessüm | Sayfa 71 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: Tebessüm

koptum
koptumS.a. Sayın Ustam Vallahi aynı bu şekilde olduda kaçarken saçlarım elinde kaldı şimdi saçsız kaldım.koptum
Elinize ve Emeğinize Sağlık.
Saygılarımla.;)

S.a. Sayın ersan Ustam sizinde Cuma'nız Mübarek olsun.Saygılar.;)

TEVFiK

Vip Üye

koptumkoptumkoptum

koptum
koptumHiç görmemmi sayın ustam ben olmayan işaretleri bile görüyorum
heh heh hheeeeee...koptum
Saygılarımla.;)

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

o müezzin safiyane senin sek sek oynadığını sanmış koptum ama sen altında boşluk olup olmadığını kontrol ettiğinden habersiz tabii :confused: yapma tevfik ustam kıyma musalla taşına :mad: bilinmez belkide sanada lazım olabilir kurbanım :D:D:D hoca efendinin korktuğu titrediği kadar varsın...

TEVFiK

Vip Üye

o müezzin safiyane senin sek sek oynadığını sanmış koptum ama sen altında boşluk olup olmadığını kontrol ettiğinden habersiz tabii :confused: yapma tevfik ustam kıyma musalla taşına :mad: bilinmez belkide sanada lazım olabilir kurbanım :D:D:D hoca efendinin korktuğu titrediği kadar varsın...
koptumkoptumkoptumkoptumkoptum Eeeeeeee Sayın Ustam ben bu yaşı boşuna büyütmedim.koptumkoptumkoptumkoptum ben çaktırmadan keşif yaparım
varsın olsun ben deli zannetsinler.koptumhoca efendi çok haklı :confused:
Saygılarımla.;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ustalarım gönlünüze sağlık. medarı iftiharımızsınız. bir sitresim olsa hemen konuya giriyorum. ne sitres ne zihin yorgunluğu hiç bir şey kalmıyor. site müdavimlerine öneririm. ben artık tansiyon ilacını kestim, sayenizde ihtiyaç duymuyorum artık. hocada arayıp duruyor. kontrolüm geçmiş. hocam artık aramanıza gerek yok. ben artık senin önerdiğin değil kendi saatimde ,bana daha etkili gelen ilaçı buldum. hem tarihide geçmiyor. tevfik ustam burasıda seninle ayrı bir güzellikte oluyor bilesin.
fenerli ustamızın katkılarıda çok hoş.
konuya girmişken lacivert hocamıza küçük bir önerim olacak.
konu hayli bir uzunluğa ulaştığımdan ,üyelerimizin takibi biraz zorlaşmış olabilirmi.
tebessüm iki olarak yeni baştan devam edilmesi uygun olurmu. veya böylemi uygun görürler.bir fikrine arz etmek istedim. hepinize kalbi saygılar.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

Hocam çok haklısın sayfamız çok uzandı bende düşünmedim değil hani yazınız vesile oldu şahsınızda tüm dostlara teşekkür eder sağlık sıhhat ve huzur dileklerimle ''tepe tepe tebessüm''de buluşalım inşAllah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...