Tecrübelerimizi Paylaşalım Lütfen | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tecrübelerimizi Paylaşalım Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ergenekon60

Kullanıcı
kaplumbağa olsun diğer canlı hayvan işaretleri olsun ilk dikkat edilmesi gereken yerleri baş kısımlarıdır benim edindiğim tecrübe bu yöndedir iki çözülmüş kaplumbağa işaretine şahit oldum birisi büyük birisi küçüktü küçük olanda dediğim gibi dik bir ince yol ve devamında kayalık zeminde sıkştırılmış yuvarlak taş kapak ve altında boşaltılmış oda...diğer büyük kaplumbağa ise 7 mt kafa yönünde dereye dik uzanan kayalığın bşlangıcında 2mt yükseklikte yine yuvarlak kapak ama zemin üstüne oturtulmuş altında küçük bi odacık öyle tünel filan rastlamadım gayet ikiside yüzeysel yapılmıştı ama işçilikler dönem ve kavim olarak farklılık gösterebilir genelde çok tanrılı kavimlerde kullanılmıştır bunuda arzedeyim aliömer kardeşim bol nasipler ..(olduğu kayada olma ihtimali bence çok düşük)

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ZMb7zo.jpg

Burada kafa yönü doğu olma ihtimali büyük duruyor,Arkasında buraktığı tünel ve bu tünelin götürdüğü 6.odanın çok değerli olduğu kanısındayım

KANAS_USTA

Admin
Irmak nehir akarsu bunun yakinindan gecer de baslik olmamis guzel kardesim.
Sidik yarisi yapalim der gibi olmus belkide ben abartiyorum kirmak istemedim sadece fikrimi belirttim hakkini helal et.

Son düzenleme:

grasviti

Kullanıcı
Bu tosba cildirmis olmali ya akli yok yada zinhinsel duz duvara tirmanacak yol bitmis son durak iki secenek var bir tosbanin tam alti kapak yada kuyruk kisminda bir giris en fazla 10 adim civari yok belkide bosluk tespiti yapmaniz şart saygilar.

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliömer

Kullanıcı
ustam kabartma isareti dayma bitki noktandir uzaginda arama kendisinde olmali hediyesi yasa tunelden mezar odaya gidisi bu bir kapak olabilir bir horasan testi yapmanda fayda var
Ersan ustam sağlam bir Horasan testi nasıl yapabilirim. Öneriniz nedir

KANAS_USTA

Admin
Buranin bir kolay bir de zor mali var dedigim gibi su şartı var.
Hemde çok yakınında olmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...