tek büyük oyma

kemal174

Kullanıcı
s.a ustalarım bu işaretin anlamı ne acaba çünkü neredeyse düzlükte ve etrafındada hiçbirşey yok gibi yani en azından ben bulamadım:) sadece üst kısmında yani doğu kısmında bi tepe var kayalık bi alan başkada bişey yok gibi... şimdiden tşkrler saygılar...

taşın batı kısmı

taşın güney kısmı

taşın kuzey kısmı

orko01

Kullanıcı
Cevap: tek büyük oyma

tepe sırtlarının da fotosunu ekle ayrıca düz alanın fotosunu da tepeden çek ve ekle de görelim ne varmış..............

kemal174

Kullanıcı
Cevap: tek büyük oyma

tepe sırtlarının da fotosunu ekle ayrıca düz alanın fotosunu da tepeden çek ve ekle de görelim ne varmış..............

tşkrler ustam ekleyecem inş yakında. tepe kısmı orası ustam tepeye varmadan yamaç kısmı hemen. oralarada bakmıştım ama kayda değer bişey yoktu bana göre inş resim ekleyince belli olur ustam saygılar...

kemal174

Kullanıcı
güncel
s.a ustalarım resim ekleyemedim mevsim dolayısıyla ancak bir daha yolum düşecek buraya büyük ihtimalle o yüzden diğer ustalarımdan da yorum gelirse sevinirim. yolum düşerse gidip görmeye değer bi yer mi acaba? hayırlı akşamlar

ersan

Admin
merhaba usta burda bu tasin altinda deyeri cok yuksek bir hanim ,,yasa kralice de olabilir bir mezar odan var bilki 4,5 mt asaya deyildir burda bir gunes isaret simgesi var buyle isaret cok zor bulunan bir isaret o kare gibi cizdiyim yerdfe horasan testi yap putun tasa bakilirsa poutun tas horasan siva gibi bu murc dedin o kare carpi yaptim yeri bir yokla derindir o da horasan dolgu olabilir bu tasin usten bir yokla bosluk varmi cubuklarlan
o kirmizi oklan cizdiyim yerden girisin var burdan ta beli oluyor horasan sicasi duzlenmis .

kemal174

Kullanıcı
merhaba usta burda bu tasin altinda deyeri cok yuksek bir hanim ,,yasa kralice de olabilir bir mezar odan var bilki 4,5 mt asaya deyildir burda bir gunes isaret simgesi var buyle isaret cok zor bulunan bir isaret o kare gibi cizdiyim yerdfe horasan testi yap putun tasa bakilirsa poutun tas horasan siva gibi bu murc dedin o kare carpi yaptim yeri bir yokla derindir o da horasan dolgu olabilir bu tasin usten bir yokla bosluk varmi cubuklarlan
o kirmizi oklan cizdiyim yerden girisin var burdan ta beli oluyor horasan sicasi duzlenmis .
ersan ustam çok sağolun önerilerinizi dikkate alacam mutlaka buraya yolum düştüğünde çok tşkrler ustam

kemal174

Kullanıcı
ersan ustam haklı... bu taşın altı ve etrafı mutlaka çubukla çok titiz bir şekilde etüt edilmeli...
yorum için çok sağolun ustam uğraşıyorum çubuklarla inşallah o zamana kadar bir boşluk tespit etme aşamasına kadar gelirim havalar düzelincede bi test ederim hayırlısıyla... saygılarımla