Ters L Isareti

Tork

Kullanıcı
ustatlar s.a yuzde 10 meyilli birarazinin ortasinda yarim daire seklinde ,bir kayanin doguya bakan cepesinde ters L ,yani kisa kenari asagiya bakan ,uzun kenari yere paralel ve kayanin arkasina dolanan bir oyma L harfi var.L nin kisa kenarinin 50cm hemen altinda ve kayanin altina yakin kisminda yuvarlak bir oyma kayanin arkasindan daralarak cikiyo.bu oymanin icerisinden su akmis gibi gorunuyor.ayrica oymanin hemen saginda kayanin altina dogru capraz giden oyma kanallarda mevcut,degerli yorumlarinizi alabilirmiyim acaba.tesekkur ederim.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam sizin ters L "7" isareti olsa gerek kisa uc 50 cm demissiniz 50x77:385 cm eder onu m yaparsak ortalama 3/5. 4 adim arasi gosterdii istikamette mezari var demektir tesbitte 7 isareti gomu olarak gecer saygilar hayirli kandiller

Tork

Kullanıcı
Ust
Ustam sizin ters L "7" isareti olsa gerek kisa uc 50 cm demissiniz 50x77:385 cm eder onu m yaparsak ortalama 3/5. 4 adim arasi gosterdii istikamette mezari var demektir tesbitte 7 isareti gomu olarak gecer saygilar hayirli kandiller[/QQUO
Ustam sizin ters L "7" isareti olsa gerek kisa uc 50 cm demissiniz 50x77:385 cm eder onu m yaparsak ortalama 3/5. 4 adim arasi gosterdii istikamette mezari var demektir tesbitte 7 isareti gomu olarak gecer saygilar hayirli kandiller
Ustat L nin kisa cizgisi yere bakiyor.uzun yeri yere paralel.kisa cizginin olcusu yaklasik 20cm.kisa cizginin ucu hemen alttaki yuvarlak delige bakiyor ve aralari yaklasik 50cm.

wolf_52

Kullanıcı
L işareti sıradan insan ların mezarına yapmazlardı.. kayde değer bir yer. anlatımla olmaz fotoraf şart. bri çok açıdan fotoraf eklerseniz hem konunuz zenginleşir hemde daha net yorum alırsınz ustlardan saygılarım la...

wolf_52

Kullanıcı
çalkaya28 ustam katlıyorum su yakını olması gerek. burası L ller muhakak su yanına yapılır suyla ilişgilendirilir. dibinden su su olmasa çamur balçık çıkmaz zarten. su tezi doğruluyor kendini...