Tevfik Usta Defineyi Bulunca | Define işaretleri ve anlamları

Tevfik Usta Defineyi Bulunca

TEVFiK

Vip Üye
@TEVFİK usta yakın zaman önce defineyi bulmuş bizde videosu elimize geçince öğrendik site kuralları gereği o videoyu yayınlayamıyoruz ama daha sonra tevfik ustanın defineyi bulma şerefine verdiği partideki görüntülerini veriyoruz nasılda coşuyor :D:D 0,7 saniyeye dikkat :D:D

@TEVFİK usta yakın zaman önce defineyi bulmuş bizde videosu elimize geçince öğrendik site kuralları gereği o videoyu yayınlayamıyoruz ama daha sonra tevfik ustanın defineyi bulma şerefine verdiği partideki görüntülerini veriyoruz nasılda coşuyor :D:D 0,7 saniyeye dikkat :D:D

[:eek: S.a. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..!!!!!!!..nereden buldunuz benim vermiş olduğum bu partideki kasedi.anlıyamadım.:confused: aman ustam yinede çok teşekkür ederim ben bu kasedi çok aramıştımda bulamamıştım (keyif) aman,aman bu Partide'de İkizceli ustam,Lacivert ustam,Aliveli ustam daha çok ustalarım'da var :D hımmmm şimdi hatırladım bu kasedi siz çekmiştiniz Ammaaaaa güzel parti olmuştu şimdi ise İnşallah bir dahaki partimi Havai adalarında vermeyi düşünüyorum.:D

TEVFiK

Vip Üye
Tefik ustam Kasadan cikanlarida beline baglamis :D:D:D

:D :D :D :D :D :D bizim masamız ne yapalım garibanlık işte.:D

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

TEVFiK

Vip Üye
teyfik abimin gerçek videosu nu buldum...
Anaaaaaaaa evet yaaa işte bu yaşasın elinize ve emeğinize sağlık.:D yanlız İkizceli ustamda güzel oynuyor.:D aliveli ustamla birlikte Lacivert ustam nasılda yan yana oturmuşlar.bu aradada ankaralı ustam ile zebun ustalarımı göremedim hadi siz çektiniz görmezmi oldum bilemiyorum.