Tılsım nedir ? nasıl yapılır | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Tılsım nedir ? nasıl yapılır

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

star21

Kullanıcı
Cevap: Tılsım nedir ? nasıl yapılır

çok güzel görseller emeğine sağlık kardelşim

firat

Kullanıcı
Cevap: Tılsım nedir ? nasıl yapılır

gunduzz vaktı bır tepenın dogu yınunde gezerken bı yerden suphelendım oraya ulasmak guctu ne kadar emın adımlarla ılerlesemde kaydım asagıya dogru can havlıyle elımı agacın yere dogru uzanan dalına attım daal esnedı agaac altındakı kaayaya tutundum dalı bıraktım toparlandım kayanın yuzzune dogru baktım 2mtre boyunda mıhrap gordum kayanın yuzunde eşik kısmındaa duzz bı taas ve uzerınde yagmur suyunun olusturmus oldugu cukurları gordum daha sora topralandım nefes nefese cıktı ordan 1 hafta sora tekrra aynı yere gıttım ve gordugum manzara benı cok sasırtmıstı ılk gordugum goruntuyle alakası yoktu 3 harflıler geldı aklımaa lakın soyle bı durumda var emın degılım ama dusecem korkusuyla heyecanlanıp o goruntuyu gormus olamaazmıyım ...

cesur58

Kullanıcı
sm ustalarım bi olay anlatmak istiyorum arkadaşım çifççilikle ugraşıyor evlerinin yanına küçük bir yer yapıyorlar eve girmeden önce duş almak için tabana beton döküyorlar bir süre sonra beton çatlayıp parçalanıyor bu arkadaşın ablasıda süreklı o duş almak için yaptıkları noktada rüyasında sürekli bir uyarı alıyor orada yatır var diyolar orayı yıktır şeklinde rüya görüyor tabi arkadaş ciddiye almıyo betonu oldugu yerden çıkartıyo bu defa taş çakıl döküp tekrar yalı bir beton döküyo ama bir süre sonra yine beton çatlayıp kırılıyor bunun üzerine cindar bir hocaya söylüyorlar oda diyorki orda gömü var beni ortak edin geleyim adam yaşlı imiş hastalanıyor o yüzden gelemiyor size göre bu olay nedir yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

wolf_52

Kullanıcı
sm ustalarım bi olay anlatmak istiyorum arkadaşım çifççilikle ugraşıyor evlerinin yanına küçük bir yer yapıyorlar eve girmeden önce duş almak için tabana beton döküyorlar bir süre sonra beton çatlayıp parçalanıyor bu arkadaşın ablasıda süreklı o duş almak için yaptıkları noktada rüyasında sürekli bir uyarı alıyor orada yatır var diyolar orayı yıktır şeklinde rüya görüyor tabi arkadaş ciddiye almıyo betonu oldugu yerden çıkartıyo bu defa taş çakıl döküp tekrar yalı bir beton döküyo ama bir süre sonra yine beton çatlayıp kırılıyor bunun üzerine cindar bir hocaya söylüyorlar oda diyorki orda gömü var beni ortak edin geleyim adam yaşlı imiş hastalanıyor o yüzden gelemiyor size göre bu olay nedir yorumlarınızı bekliyorum saygılar.
bu gibi rivayetler çok duylmuş çokda yaşanmışdır,efsaneden öte geçmedi hiç hep ya ölür yada hastalardır,abdesini alsın yasin,i şerifin ilk suresini olsun sirkeyle çevirsin,ya bismllah desin,gerçek ortaya çıkacakdır....

cesur58

Kullanıcı
bu gibi rivayetler çok duylmuş çokda yaşanmışdır,efsaneden öte geçmedi hiç hep ya ölür yada hastalardır,abdesini alsın yasin,i şerifin ilk suresini olsun sirkeyle çevirsin,ya bismllah desin,gerçek ortaya çıkacakdır....
slm ustam ben zaten bu tılısımdır büyü işleridir inanmam ben olaya bilimsel tarafından bakma taraftarıyım yukarıda dikkat çekmek istediğim kısımda buydu altta bir gaz oluşumu varda o yüzdenmi beton çatlama yapıyor acaba diye düşündüm ve bu konu hakkında yorumlarınızı almak istedim .tılısım ve büyü o olaya inanmışlıkla alakalı bır durumdur inanmışsan %50 büyülenmişsin demektır eger olay yerinde bir gaz oluşumuna maruz kalmış isen birde korkuyla birlikte halısilasyon görmeye başlarsın sonrada bura tılısımlı deyip orayı terkedersin mazemeyide orda bırakmış olursun birbaşkasıda oranın gazı gittigi için gelip mazemeyi alır .tılısım nasıl çözülür dicek olursanız herşeyin sahibinin allah oldugunun bilincinde olarak sünnetüllaha uygun davranarak hareket edeceksiniz korku olmayacak tılısım diye birşey yok dicek ve gerekli bütün tedbirleri alarak tılsımı çözmüş olacaksınız allaha emanet olun