Tılsım Var Mı Yok Deyisik Bi Durum | Define işaretleri ve anlamları

Tılsım Var Mı Yok Deyisik Bi Durum

Yörük2006

Kullanıcı
Degerli ustalarım biz iki gardas cıkdık yola vardık yer odasına 15 dakka kaldık. biz bide kapıyı deneyelım dedik az bı ot vardı bn otu sokemeden yerden çıngıraklı yılan sesı geliyor. Bnım arkadaş duymuş bana soylemıyor Kalın o ürbertıcı ses bana da geldı ilk Bi baktık nolacak die Ses yerın altından bize doğru gelince kuregıde emanet bırgun ona bıraktık. Değerli ustalarım. Yorumunuzu bekliyorum tılsımlı mı yoksa sahıplımi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

hamzadan

Kullanıcı
kış ve gece ustam
Kış günü yılan olmaz diyeceğim fakat hayvanlarda huy değiştirdi.Bizde ayılar kış uykusuna yatmayı bıraktı.Sırf ayı korkusundan tüfek taşıyoruz.Olay yeri gündüz yoklama imkanı varmı?(Abdestli ve başlarınızda takke ve şapka cinsi bir şeyle.Besmele ve ayet-le kürsi zaten her olay yerde olmazsa olmazdır.)Kolay gelsin.Selam ile.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yerin sahibinin yapabileceği gibi,tılsım yapılmamış olsa bile, sahipsiz olan bir definin zamanla sahiplenilmesi de söz konusu. bunun değerlendirmesi de şöyledir. gömüyü koyan insanın neslinden hiç kimse kalmamışsa,o zaman bu tür varlıklar orayı sahiplenir şeklindedir. kendileriyle konuşmadığımıza göre bu ihtimalin genel kabul gördüğüdür. doğrusunu ALLAH bilir.
defineciliğin aşamalarından biridir. sihirli veya sahiplenilmiş bir yerin ,bu varlıkların müdahele edemeyeceği bir tarzda çevirmesini veya bunları etkisini yok edebilecek bir sistemi bilemezsek ,kaçarak uzaklaşmayı,verilmiş sadakamız varmış olarak değerlendirmeli.
olayların olmadığı yerde yıllarca eşeleme yapılsa,hiç bir şey duyulmaz. ama iş gerçek noktaya el vurmaya gelince,izin vermezler. önce , farklı şekillerde uyarılar alınır,durulmazsa,fiziki müdaheleye gider. o nedenle, bir kazı durumunda ,başlamadan bu önlemi almak akıllıca bir yaklaşım olur.