Tılsım Var Mı Yok Deyisik Bi Durum | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Tılsım Var Mı Yok Deyisik Bi Durum

gıral

Vip Üye
Iste bu cvp bekliyordum hamd olsunki besmelesiz duasiz olmaz dilimiz ve bir konu icin yardim almam gerek kime ve nerden acabilirim konuyu
Site biraz gez bulursun konunla alakalı biyerden açabilirsin mesela işaretin varsa fotoğraflıysa fotoğraflı işaretlerin çözümü diye biyervar oradan konuaçabilirsin

Umut Allahtan

Kullanıcı
Fotograflarimi sildim Allah kismet ederse yarin cekip aticam suan calisma halindeyim ins guzel bir cvp alirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

david07

Kullanıcı
screenshot2017-03-08-17-32-13.png

Ahmet hulusi'nin bir kitabını okumuştum ve o kitapta bu ayetler okunduğu vakit o varlıkların gitmeye zorlanması anlatılıyor. Eğer sen bu ayetleri okuduğunda direnmeye baslarlasa diyor okumaya devam et korkma diyor belli bir süre sonra bu ayetler onların ölümüne kadar gidecektir diyor. Bunun dışında ayet el kursi ve kul euzular bu işte çok etkili.

Kader25

Admin
@david07 ustam,
Bu bilgiler hangi kitapda yaziyor bilmiyorum. Lakin bilginin sunulusu sıkıntili. Kavramlar yanliş burada.

Enerjisi dusuk varliklarla yani 3-5 harflilerle iletisimde olan kisilerle alakali MURŞİD ve GAVS gibi, tasavvufun kavrami olan isimler asla kullanilmaz ve kullanilmamistir. Burada bir kasit vardir.

3-5 harflilerin varligi ayetle sabit olup zariyat 55-56 ayetlerde gecmektedir. Bazi ulemaya gore bunlar Adem as. Oncesi yaratilmistir.

Sigaranin gecmisi cok eski degildir. Yaklasik 300 sene oncesine dayanir. Asya kitasina gelisi daha yenidir.

Cinderler icunde kaldi ki sigara icen de cok azdir. Geneli icmez. Bu nasil bir islem ki sigaraya irtibat verilmis? Bunun ilmi ve tarihi bir zemini yoktur.

Bu isle ugrasip para kazananlara baktigimizda bunlarlarin abdestsiz ve namazsiz oldugu bilinen birseydir. Ve bu kimselerden uzak durmak gerekir.Bu islerle ugrasana hoca dahi demek caiz degildir. Şarlatan demek daha uygundur.

Onlarin yanina gitmek ve yardimini talep etmek demek o sarlatana yetki vermek demektir. Bu cumlem cok kiymetlidir, unutulmamalidir. Yanina gittigunizde elemanlari size nufuz eder. Denge bozulur, yolunacak kaz haline getirilirsiniz. Her seferinde ona kosar, biraz daha para kaptirir hafifce de rahatlarsiniz. Cunku piyasalari bu sekilde deveran eder.

Mursit ve Gavs cok kiymetli kavramlardir. Bu sarlatanlara bu ismi layik goremeyiz.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

david07

Kullanıcı
@david07 ustam,
Bu bilgiler hangi kitapda yaziyor bilmiyorum. Lakin bilginin sunulusu sıkıntili. Kavramlar yanliş burada.

Enerjisi dusuk varliklarla yani 3-5 harflilerle iletisimde olan kisilerle alakali MURŞİD ve GAVS gibi, tasavvufun kavrami olan isimler asla kullanilmaz ve kullanilmamistir. Burada bir kasit vardir.

3-5 harflilerin varligi ayetle sabit olup zariyat 55-56 ayetlerde gecmektedir. Bazi ulemaya gore bunlar Adem as. Oncesi yaratilmistir.

Sigaranin gecmisi cok eski degildir. Yaklasik 300 sene oncesine dayanir. Asya kitasina gelisi daha yenidir.

Cinderler icunde kaldi ki sigara icen de cok azdir. Geneli icmez. Bu nasil bir islem ki sigaraya irtibat verilmis? Bunun ilmi ve tarihi bir zemini yoktur.

Bu isle ugrasip para kazananlara baktigimizda bunlarlarin abdestsiz ve namazsiz oldugu bilinen birseydir. Ve bu kimselerden uzak durmak gerekir.Bu islerle ugrasana hoca dahi demek caiz degildir. Şarlatan demek daha uygundur.

Onlarin yanina gitmek ve yardimini talep etmek demek o sarlatana yetki vermek demektir. Bu cumlem cok kiymetlidir, unutulmamalidir. Yanina gittigunizde elemanlari size nufuz eder. Denge bozulur, yolunacak kaz haline getirilirsiniz. Her seferinde ona kosar, biraz daha para kaptirir hafifce de rahatlarsiniz. Cunku piyasalari bu sekilde deveran eder.

Mursit ve Gavs cok kiymetli kavramlardir. Bu sarlatanlara bu ismi layik goremeyiz.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Lakin o kavramların yanında ünlem işareti vsr hocam. O işarette şundan kaynaklı. Kitabın önceki ve sonraki bölümlerinde bu varlıklar tarafından yönetildiğini dahi bilmeyen o varlıkların vesveseleriyle kendini tarikat lideri veya mürşit gibi benzeri sıfatlar veren bazı kişilerin kendini deccal, hz. İsa veya mesih olarak sunan hatta kendini peygamber ilan eden kişilerin var olduğunu ve bu insanlarada bir sürü kişinin hizmet etmesinden dolayı dile getiriliyor. Hatta bu durumu orneklerlede isimler vererek anlatiyor. Kasıtlı olarak sigara denilmesinin nedende aynı şekilde derindedir. Haklısınız sıgara köklü bir geçmişe sahip değil lakin günümüzde yasal olan o olduğu içinde o varlıklarla onların nitelemesi yapılmıştır. Örneğin geçmişte Esrar vb keyif verici özellikteki içecekler cok ssyida kullanılırken bu durum günümüzde kendini sigaraya bırakmıştır. Ayrıca ben sürelerin geçtiği ilk bölümü alıp kydugum için yanlış anlamışsınız ve bu hatada benden kaynakli. Kitapta ilk olarak bu varlıkların insanlara nasıl vesvese verdiği varliklsrinin nasıl anlaşılacağı ve insanlar üzerine nasıl etki ettiği. Kendini bunlardan arindiracgini iddaa eden ve kendine bu nitelemeleri yapan kişilerin nasıl anlaşılabileceği ve onların şarlatanlar olduğunu aynı sekilde anlstiyor. Buda hem normal insanlarin hemde kendine by sifatlsri veren insanlarin uzerinden anlattigi sadece ornek bir bolum. Umarım anlatabilmisimdir. Yanlış anlaşılma içinde kusura bakmayın.
Kitabın adı ise Ahmet Hulusi, ruh insan cin. Eğer incelemek isterseniz playstore üzerinden ücretsiz temin edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Kader25

Admin
Aciklamalariniz icin tesekkur ederim ustam.
Biz kitabi tamamiyle okumadigimizdan, butune hakim olamadigimizdan, okudugumuz bolumu degerlendirdik.
Ünlem isaretinin yaninda soru isareti olsaydi istihzayi anlayabilirdim, ben unlemi de farkli anladim.
Allah cc onlarin ve onlarlarin elemanlarinin şerrinden bizi muhafaza etsin. Amin.
Aciklamalarinuzdan dolayi tekrar tesekkur eder, hurmetlerimi arz ederim.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.