Hastalık - Timur964 Ustamızın Hastalığı hk. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Hastalık Timur964 Ustamızın Hastalığı hk.

TimuR964

Super Moderatör
selamın aleykum
konuya yorum yazan
iyiniyet bildiren
dua eden
parmaklarını benim için yoran mekan sahiplerine teşekkur ederim ALLAH sizi darda zorda bırakmasın
kullandığım kan sulandırıcı sebebiyle seni kesersek kanı urduramayız bayram sonrasına bırakalım dozları azaltıp normaline gelince amelyatını yapalım dediler ramazanı evimde tamamlamak kısmet olacak sanırım
hayırlısı ile bayramı bitirirsek sonra yolumuz tekraren izmir olacak bu sabırda bana gelsin .SABIR mekan sahipleri hayırlı ramazanlar bu arada .SABIR..........

TimuR964

Super Moderatör
son olarak fıtık amelyatım yeniden pıhtı riski olduğunu söyleyerek cerrah bunu yapamam dedi ve amelyata almadı içeri baskılayacak bir aparat yazdı bulantı ve aşırı sertlk oluşursa tam teşekkulu bir hastaneye gitmemi tavsiye etti ve artık evime geldim bende az önce *SABIR

balkaya34

Kullanıcı
son olarak fıtık amelyatım yeniden pıhtı riski olduğunu söyleyerek cerrah bunu yapamam dedi ve amelyata almadı içeri baskılayacak bir aparat yazdı bulantı ve aşırı sertlk oluşursa tam teşekkulu bir hastaneye gitmemi tavsiye etti ve artık evime geldim bende az önce *SABIR
ALLAH eşşafi adıyla şifa versin INŞAALLAH ,
Geçmiş olsun usdadım ,,

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yüce mevlam hayırlı şifalar versin inşallah geçmiş olsun ustam...