Toparlak Kabartme Isareti . | Define işaretleri ve anlamları

Toparlak Kabartme Isareti .

ersan

Admin
ustalarim bu bir urnek sade benden cuzulmus ve sonuca ulasilmius cubuk;larlan bir isaret.ama ne yaziki yarida biraktim o undeki tasi nasil koyduysalar bilmiyorum .

bu resimdede saten beli oluyor suni oyma yeri buyle siunu oyma yerleri razgelirse bilinki mezari tam altinda bulunuyor.

ustalarim burda er sey belirtim
bu kucuk oklan isaretledim yerde kucuk bir kasa tespit etim
o 2 kirmizi toparlak cizdiyim yerde muirc izlei beli saten mezar da 2 ceset oldu.o buyuk kirmizi cizdiyim yerde yine tam koridor girisi var ve tunel toprak doldusu ama ne yaziki o tas tam une koymuslar yok nasil girilsin .

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
ersan usta farkındamısın bilmem ama bendeki bir bilgide kayada 2 adet halka 2 adım önünde 2 adet oda diyordu demekki eşkiyalar mezarları açıp malı oraya koymuşlar halkanın çözümüde bulunmuş oldu

SEVALİ

Kullanıcı
ersan usta farkındamısın bilmem ama bendeki bir bilgide kayada 2 adet halka 2 adım önünde 2 adet oda diyordu demekki eşkiyalar mezarları açıp malı oraya koymuşlar halkanın çözümüde bulunmuş oldu

Konuyu bölmek gibi bir niyet olmamakla beraber Ersan usatanın ve Çalkaya ustanın yorumlarına istinaden eşkiya yaşam alanında 2 . 3 yıl önce acemice çekmiş olduğum bu resmi paylaşmak istedim...

Anlayışınız için teşekkür ederim...

madhunter

Kullanıcı
ustalarim bu bir urnek sade benden cuzulmus ve sonuca ulasilmius cubuk;larlan bir isaret.ama ne yaziki yarida biraktim o undeki tasi nasil koyduysalar bilmiyorum .

bu resimdede saten beli oluyor suni oyma yeri buyle siunu oyma yerleri razgelirse bilinki mezari tam altinda bulunuyor.

ustalarim burda er sey belirtim
bu kucuk oklan isaretledim yerde kucuk bir kasa tespit etim
o 2 kirmizi toparlak cizdiyim yerde muirc izlei beli saten mezar da 2 ceset oldu.o buyuk kirmizi cizdiyim yerde yine tam koridor girisi var ve tunel toprak doldusu ama ne yaziki o tas tam une koymuslar yok nasil girilsin .

usta illa yemek için malzeme listesini verdirttirecen bize :)
1-jenaratör
2-kırıcı delici hilti
3-90'lık delici uç
4-birkaç lokum

hadi afiyet olsun :)

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
burayı harbici ustaya verecen 2 yılı aşmaz işi bitirir:)

burgaz

Kullanıcı
burayı harbici ustaya verecen 2 yılı aşmaz işi bitirir:)
Selyam Ustalar benim karim der ben bukadar uyvasik olmassam cocuklarim 2sene daha ileri dunyaya gelecekti.Bilmeden bir insanin halini bence konusmamali.Cocuklarima iyi, daha cok yasayacakarlar
ama bana soruyormusunuz bu sene bana kac yil gibi gecti?