Toprağa baktırmak | Define işaretleri ve anlamları

Toprağa baktırmak

Dogan9678

Kullanıcı
Selamün aleyküm arkadaşlar bir sorum olacak konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum bir yerde işaret gördük makine ile baktırdık falan ama tam emin olamadık bir arkadasımda tanıdığım hoca var toprağa bakarak ne olduğunu söylüyor dedi toprağı aldı göstermiş hocaya hiç birşey anlatmamış yer ile ilgili ama hoca makine ne gösterdiyse aynisini söylemiş aramızda bir arkadasın ismini dahi vermiş uzak tutun kötü niyetli diye böyle birşey gerçekten mümkünmü

Dogan9678

Kullanıcı
Mobilden yazdığım için yükleyemiyorum bir ara atmıştım resimleri ama onlarda net değildi kimse anlamadı benim merakım bu hocanın perileri varmış gerçekten toprağa bakarak anlayabilirmi

MAVRAN

Super Moderatör
Dikkatli olun lütfen, bu gibi bir çok haber duyduk, yaşadık.
Sonuçları acı bitmiştir.

MAVRAN

Super Moderatör
Dolandırıcılık dan alın da, ölüme kadar. Elinizde olan ne varsa bir şekilde kayıp edersiniz, sonra kendine geldiğinde sıkarsın sonrası malûm.

Dogan9678

Kullanıcı
Hocam naptin sen ya hepimiz arkadasiz zaten hocada arkadaşın babasının eski tanidiklarindan zamaninda babasi cok ugrasmis ufak tefekte bulmus o tekin degil dedigi adamda arabasiz kaldik hem adam llazim olur hem arabasi var diye geldi bir kere o

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Kendime sıkacak kadar kafayı bozmad8m daha gencim 😁
Zaten daha genç olduğunuz için uyarıyorlar. Hocayla gidilen işler boşa emek harcamayla biter. Tecrübeli olanlar böyle bir şey yok diyecek ama siz ikna olurmusunuz bilmem. İnanmaya meyilli görünüyorsunuz. Karar sizin bize sorarsanız bir şey çıkmayacak söylenilen yerden.

Dogan9678

Kullanıcı
Hoca bizimle gelmiyor arkadaş merakindan aldi götürdü toprağı ben hocanin bukadar şey bilmesine şaşırdım etrafimdada böyle şeyleri duyar pek inanmazdım merakımdan size danisayim dedim