Toprağa baktırmak | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Toprağa baktırmak

pelteks

Kullanıcı
Hoca bizimle gelmiyor arkadaş merakindan aldi götürdü toprağı ben hocanin bukadar şey bilmesine şaşırdım etrafimdada böyle şeyleri duyar pek inanmazdım merakımdan size danisayim dedim
Kardeş benim başıma geldi...anlattığın özelliklerde bi adamdı..
kısadan anlatayım..su sondajı vurdurduğum yerde 2,5 mtde gariplikler denk gelince arkadaşın ısrarı ile birine gittim...topraktanda bakıyormuş ama bana 3 gün kurandan süre oku,yere git beni ara dedi...dediğini yaptım ve yere gidip aradığımda nasibinde yok dedi :) benim konu kapandı...Adamı hala görüyorum..dua edeni çok...Adam tanıdıksa deneyebilirsin..sadece nacizane tavsiyem her denileni sorgula ve aklına yatmayan hiçbir şeyi yapma..

Kader25

Admin
Mobilden yazdığım için yükleyemiyorum bir ara atmıştım resimleri ama onlarda net değildi kimse anlamadı benim merakım bu hocanın perileri varmış gerçekten toprağa bakarak anlayabilirmi
Anlayamaz.
Anlasaydi memleketin en zengin adami olurdu.
Define isinde hocaya binde bir kez ihtiyac olur. O hoca da sizin hoca dediginiz kisi degildir zaten. Uzak dur.
Zamanin ve paran bosa gitmesin.

TRUVA

Admin
Bir tanesi bana rast geldi böyle bir tip. Topraktan bakıyormuş. 100 m2 içinde 7 tane mahsen tespit etti. gören duyan memleketin bütün paraları buraya toplanmış. Git işine dedim. Tespit ettiğim bir mekana iyi bir makina tutayım dedim. geldi bir arkadaş elinde lorenz mi, neydi. önce çubuk tuttu sonra makina.tünel var metal yok dedi. Olmaz tabi olurmu olsa bile olmaz. niye olmaz derseniz. adam sarhoş.bir elinde bira bir elinde makina. varsa bile yok olur gider. Allah nasip etmez. böyle üç harflilerle bakılan şeylere hiç bir zaman inanma kardeşim.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Selamün aleyküm arkadaşlar bir sorum olacak konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum bir yerde işaret gördük makine ile baktırdık falan ama tam emin olamadık bir arkadasımda tanıdığım hoca var toprağa bakarak ne olduğunu söylüyor dedi toprağı aldı göstermiş hocaya hiç birşey anlatmamış yer ile ilgili ama hoca makine ne gösterdiyse aynisini söylemiş aramızda bir arkadasın ismini dahi vermiş uzak tutun kötü niyetli diye böyle birşey gerçekten mümkünmü
hayatında bir defa isteyerek anlamak isteyerek Kuranı Kerimi eline alıp bir kez okusaydın ne o hoca dedigin soytarıya giderdiniz nede bu soru kafanı kurcalardı. Tek sen degilsin üzülme üfürükçü şarlatanlara ve define cihazı adı altında sözde cihaz satıp defineci sırtından zengin olanlara umut baglayan, defineci zengin olmak define cıkarmak için degil şarlatanları zengin etmek için vardır zaten. Düşündüm tenzih edecegim varmı diye yok gibi . Parayla din Ayet satandan uzak dur bu gün alıştırır yarın ister. Onlar hoca felan degil gercek hocalar ugraşmaz defineyle felan.
iyi kötü makınaya inan tabiii makinanın ne oldugunu kabiliyetini işlevinide bil ancak üfürkçü bilseydi Elon Musk kadar zengin olurdu

KOMAGENE

Vip Üye
ustaların yazdıklarında bağımsız yazacağım
yapılan işlem cinlerle yapılıyor suya bakma yada temiz toprak yada taş parçacıklarıyla yapılır
başka şekillerlede yapılır fakat konu toprağa bakma
evet böyle şeyler var kuran-i kerimde herşey mevcut müslüman olmayan cinler yalan söyler yanıltır müslüman cinler yalan söylemesede eksik söyler başımdan geçen bir olayı anlatayım daha açıklayıcı olur
hudamları olan bir arkadaşım var yıllar önce sarp bir kayada kapak buldum 1.5 m. çapında sıvanmış herkes farketmiyor dibi coşkun su arkadaşı aldım gittik arkadaşım orayı daha önce hiç görmemiş kapağın 3-4 metre altına götürdüm kapağı işaret etmeden buraya bakarmısın dedim baktı kayanın içinde 2 oda var lahit mezar ve objeler var dedi ya buradan girecen yada arkadan girecen dedi arka dediğimiz kısım 40-50 metre sar dere boyundan gidiliyor
bu konularda ön yargılı olduğum için en ince detayını sordum girişi nasıl ordan buraya kaç metre vs gittik
aynen dediiği gibi çıktı arkada ağzı açık içi toprakla dolu mağara vardı kartal yuvası gibi bir yer aşşağıdan yukarıdan sağ yada soldan çıkmak imkansız gibi 1 hafta yolunu aradım bir şekilde buldum
mağara ağzından toprak aldım bu sefer tanıdığım yaşı 60-65 olan hudamı müslüman olmayan birine gösterdim öğrendiğim detayların aynısını söyledi
sıkıntı şuyduki kapağın orda bakılınca net görüyor mağara ağzında bakınca hiçbirşey görmüyordu
bakan iki şahis yakın tanıdığım hiçbir maddi beklentisi olmayan insanlar bu konuda %100 inaniyormuyum? inansam orası hala duruyor olmazdı :)