Toprak Altında Çıkan Işaret | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Toprak Altında Çıkan Işaret

Veli

Kullanıcı
Ustam nasıl bir emareden yola çıkarak bu noktayı bulduğunuzu izah etmeniz daha sağlıklı bilgi almanızı sağlar
bu noktayı önceki işaretlerden faydalanarak buldum tam bu noktada dikili bir tas vardı tasın uzerinde bu dkili tasıda baska işaretlerden buldum

Son düzenleme:

aliömer

Kullanıcı
Anlatımınızdan yola çıkarak doğru noktada olduğunuz söylenebilinir. Ancak girişili bir Mahsen yada mezar olma olasılığı var. Boşluğu tespit edebileceğiniz bir çihazla sonuca ulaşmanız olası.

Kervan07

Admin
ben anlamadım kardeşim..toprak altından çıkan derken ebat olarak nedir..nasıl bir taş bu? bu resimdekine benzer bende de işaret var yalnız senin resimde işaretin devamı olduğunu gösteriyor. eğer burda bir mahsen var ise,orda çok daha iyi işaretler bulman gerekir..bir işe başlamadan önce oranın tüm yakın uzak resimlerini çekmem lazım..yukardaki işaretler sırasıyla,tüneli,tuzağı,girişi ve hazineyi verir..toprağın altına indiğinde olay apayrı bir yol alır..işte orda uzman olman gerekir yoksa çıkılmaz bir yola girer sonucunda üzüntülü bir olay yaşayabilirsin..şimdi senin yapman gereken burayı baştan bi gözden geçir.yüzey araştırmalarını çok iyi yapman gerekecek.boşluk tespiti çok önemli..yoksa işe koyulduktan sonra,işin içinden çıkamadığında ya uzun zaman yardım beklersin yada orayı kapatırsın. bu arada kaçak kazı yapmanı önermem çünkü çok uzun zaman geçirmen gereken bir yer elbet seni ele verir..allah yardımcın olsun....saygılarımla kervan07:)

Veli

Kullanıcı
UOTE LAH rvan07, post: 89586, member: 2231"]ben anlamadım kardeşim..toprak altından çıkan derken ebat olarak nedir..nasıl bir taş bu? bu resimdekine benzer bende de işaret var yalnız senin resimde işaretin devamı olduğunu gösteriyor. eğer burda bir mahsen var ise,orda çok daha iyi işaretler bulman gerekir..bir işe başlamadan önce oranın tüm yakın uzak resimlerini çekmem lazım..yukardaki işaretler sırasıyla,tüneli,tuzağı,girişi ve hazineyi verir..toprağın altına indiğinde olay apayrı bir yol alır..işte orda uzman olman gerekir yoksa çıkılmaz bir yola girer sonucunda üzüntülü bir olay yaşayabilirsin..şimdi senin yapman gereken burayı baştan bi gözden geçir.yüzey araştırmalarını çok iyi yapman gerekecek.boşluk tespiti çok önemli..yoksa işe koyulduktan sonra,işin içinden çıkamadığında ya uzun zaman yardım beklersin yada orayı kapatırsın. bu arada kaçak kazı yapmanı önermem çünkü çok uzun zaman geçirmen gereken bir yer elbet seni ele verir..allah yardımcın olsun....saygılarımla kervan07:)[/QUOTE]
AllAllah

Veli

Kullanıcı
bu bir duvme kile benziyor usta yilan dilini cikarmisa burda bir zehirli gumun var demeki bu kil baya bir kalindir bilesinkik doru yoldasin onustan bu isaret ,,tehlike ,,demek .
usta ben pek anlamadım demek istediginden duvme kil dedigin toprakmı
burdaki toprak killi ve cok sert ve cok zor

İRON

Kullanıcı
hayırlısı olsun inş.

Kervan07

Admin
usta ben pek anlamadım demek istediginden duvme kil dedigin toprakmı
burdaki toprak killi ve cok sert ve cok zor

dövme kil demek istedi ersan ustam!! toprak kil ile karışık çıkıyorsa,daha sonraları sade kil de çıkma ihtimali var. sadece kil ile bitmez ve sert dolguda çıkabilir