Toprak altında çıkan işaret | Sayfa 13 | Define işaretleri ve anlamları

Toprak altında çıkan işaret

Kader25

Admin
Eyvallah Ustam, nerelerdesiniz, özledik Seni.
bak siteyi uzun süre terketme, yoksa anlamadığımızıda anlamış gibi yapıyoruz 🙂
Ustam en iyisi sen bize Çubuklardan bahset.
Allah'a emanet ol
Cok yogunum gunduzleri.
O kadar dag bayir gezdim bu kadar yorulmadim.
Bitti derken cogaliyor isler. :))
Bu da benim imtihanim ve nasibim herhalde.
Insallah az kalmistir işim 😑

Kader25

Admin
Hayırdır inşallah ikinci emeklilikmi geliyor 😂
2nci emeklilik için eyt bana vurmadi malesef kardasim. 2011 de emekli oldum. Yahu 9 senede emeklilikten sonra calismisim, bu nasil bir sey ben cozwmedim. Hic iş aramadim işler gelip beni buldu. Buu benim kaderim, boyun buktum mecburen. Patrona beni birak diyorum olmaz diyor. 🤩
Sehir degistirmeden kurtulamayacgim herhalde. Yuzum yumusak yok demeyi beceremedim bir turlu.
Hayirlissi diyelim haayr olsun insallah.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
2nci emeklilik için eyt bana vurmadi malesef kardasim. 2011 de emekli oldum. Yahu 9 senede emeklilikten sonra calismisim, bu nasil bir sey ben cozwmedim. Hic iş aramadim işler gelip beni buldu. Buu benim kaderim, boyun buktum mecburen. Patrona beni birak diyorum olmaz diyor. 🤩
Sehir degistirmeden kurtulamayacgim herhalde. Yuzum yumusak yok demeyi beceremedim bir turlu.
Selamün aleyküm hayırlı geceler
Biru benimi anlatıyor 2013 de ihtiyarlar kulübüne üye oldum ama gel gor ustam aynen sizin dediginiz gibi 🤣🤣🤣👏👏

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Hayırlısı olsun inşallah Sana demiştim bize mezarda emeklilik var 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Oyle degilde ustam emmebasma tulumba dan fazla başımızı salliyoruz isimizin ehliyiz ya gõya tecrübeli bence tabikiki 🤣🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ya hu Allah'ına Kurban, sen bana niye çatiyorsun böyle? 🙂
Ben sadece bu işareti gönderen arkadaşın ,köyde ayrıca bir kilise de olduğunu ve gidip kiliseyi kendim de gördüğümü söyledim.
...Sen isterse ahır olsun deyince, bende latife olsun diye ahır da var dedim.
Seni böyle celallendirecek ne yaptım bilmiyorum, yinede bilmeden kırmış, üzmüş isem, af ola, hakkını helal et.
Abi kardeş kavga etmeyince işler yürümüyor 😂😂😂😂 Yok güzel kardeşim kırılmadım. Her hararet kırılmak olsa tozbuz oluruz kısa zamanda 😂

KOMAGENE

Vip Üye
Söyledim de siz okumamışsanız ben ne yapayım. Sembol sadakat sembolüdür ve bu sembole en yakın olanıda sonsuz toplayıcı sembolüdür ki ondada gonca kullanılır. Soylu asil kral papaz vali müşavir komutan va vs gibi kişilerin mezarlarında kullanılır. Sizin okumamanız benim yazmadığım söylemediğim anlamına gelmez , ki delil bu konuda bana ait olmasa gerek. Biri birşey diyorsa bu işin asliyetinde ilk diyen delil sunmak zorundadır. Ben delillerin arasında hala bu işaret kilisedir diye birşey görmedim. Sen biliyorsan kilise olduğunu aynı sembol ile bana tek bir tane kilise göster. Bırak kiliseyi ahırada razıyım.
kardeş bu sembolun kilise sembolu olduğunu kim yazdı ben bulamadımda lütfen alıntılarmısınız