Toprak Değişimi Bir Göz Atın | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Toprak Değişimi Bir Göz Atın

Abdullah313

Kullanıcı
Bizde de aynı durum var. 1.5 metre kızıl toprak ve gerisi 1.80 metre kil çıktı, devam ediyor. İşin garip tarafı 4x3 oda ve derinlik 6.5 m zemin veriyor. Koridoru da 7x1 derinlik girişte 3.70 zemin diyor bakır çubuklar. Acaba yanlış ne yapıyoruz bilemiyorum. 3.70 çok fazla değil mi giriş için. Ama garip gelen simetrik çıkması boşluğun. Acaba girişi mi kaçırdık bilemiyorum. Kazılan ebat 1x2 metre çaplı? Kardeşim hakkını helal et, konunu böldüm ama aynı kille uğraşıyoruz belki gelen cevabın ikimize de faydası olur.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

krall66

Kullanıcı
d33a7a57b94adc9c761d095ca790554a.jpg
dostlar simdide ince tabakadan sonra kil şeklinde bir tabaka çıktı bir fikir verecek yokmudur ne yapmam gerek daha kac katman çıkar
Son katmanda çakıl çikar ama çıkmayabilirde mezar olasılığı cok yuksek bence aşağa devam sonuca ulaşana kadar

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaan37

Kullanıcı
Son katmanda çakıl çikar ama çıkmayabilirde mezar olasılığı cok yuksek bence aşağa devam sonuca ulaşana kadar

Uğraşlarımız sonucunda en son su ile karşılaştık ve su çıkınca birakma kararı aldık.Şimdilik burayı bekletiyoruz daha sonra detaylı tarama gerçekleştireceğiz. Yorumunuz için teşekkürler

krall66

Kullanıcı
Uğraşlarımız sonucunda en son su ile karşılaştık ve su çıkınca birakma kararı aldık.Şimdilik burayı bekletiyoruz daha sonra detaylı tarama gerçekleştireceğiz. Yorumunuz için teşekkürler
Calıştığıniz yerin Yakınlarında bi çalışma yapmanızı öneririm biraz zahmetli olacak ama sizi istediginiz bilgiye ulastırır eger aynı katmanlar çıkıyosa o bolge yapısındandır ama tek katmansa ozaman senin yerde biseyler vardır allah yardımcınız olsun