Toprakdan ateş çıkması | Define işaretleri ve anlamları

Toprakdan ateş çıkması

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
"Gece toprakdan ateş ve ışıktı çıkan yerde gömü veya mezar oluyor " iyi ramazanlar arkadaşlar bu düşüncenin doğruluk payı varmıdır?
ışık neysede ateş çıktığını yeni duydum ışık çıkması için orda kaya olması lazım kayada gece yeşil ışık olabilir oda uzaktan bakılınca görünür yanına gidince görünmez

avcı10

Kullanıcı
ışık neysede ateş çıktığını yeni duydum ışık çıkması için orda kaya olması lazım kayada gece yeşil ışık olabilir oda uzaktan bakılınca görünür yanına gidince görünmez
Köylü kadının teki görmüşte alev tarzı ilk önce odun yanıyor sanmış sonra şeytan cinden şüphelenip korkudan kaçmış sabah tekrardan bakıyor odunlar olduğu gibi duruyormuş, aynı şey başka yerde çobanlara denk geliyor adam koyunu bırakıp gitmiş 😂 bir sorayım dedim

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Köylü kadının teki görmüşte alev tarzı ilk önce odun yanıyor sanmış sonra şeytan cinden şüphelenip korkudan kaçmış sabah tekrardan bakıyor odunlar olduğu gibi duruyormuş, aynı şey başka yerde çobanlara denk geliyor adam koyunu bırakıp gitmiş 😂 bir sorayım dedim
bilindiği üzere bazı cinler dağlarda yaşar onların yaşantı yerlerine akşamları gidilirse insanları ordan uzaklaştırmak için korkuturlar o kişilerede öyle olmuş sanırım

Reedmann

Kullanıcı
Belgeselde görmüştüm Araştırma yapan kişi iki para bulmuş ışık çıkan yerden daha sonra sormuş ışık varmı yok demişler

KaranLik

Kullanıcı
Işık çıkan yere cihaz ile test ettikten sonra kazın bakalım ne çıkıyor

Kader25

Admin
Ateş çıkan yer konumuzun dışında.
Define vs.ile alakalı değil.

Işık çıkan yerinde Define ile alakası yok. Başka şeylerle alakalı. Dogrusu ışık da değil nurdur. Nurun görülmesinin de standardı yoktur. Kişiden kişiye d eğilir. Heryerde de olmaz. Nadirdir.

Reedmann

Kullanıcı
Ateş çıkan yer konumuzun dışında.
Define vs.ile alakalı değil.

Işık çıkan yerinde Define ile alakası yok. Başka şeylerle alakalı. Dogrusu ışık da değil nurdur. Nurun görülmesinin de standardı yoktur. Kişiden kişiye d eğilir. Heryerde de olmaz. Nadirdir.
Kader ustam çok şükür görmek nasip oldu Çok parlak gözünü alıyor Arkasından gittim kayboldu Anlık birşey