Trafik Radar Cihazi Yapilabiliyormu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Trafik Radar Cihazi Yapilabiliyormu

Warning

Kullanıcı
Şimdi sen söyleyince aklıma geldi, Aliexpressten kargo dahil 9$ 'a aldım.
Radar Detector 16 farklı frekansta ve V17
Ustam su cihazın linkini atabilirmisin ozel den bunu bi ara baya araştırdım ama pek güven saglayamadim bunun hakkinda da kullanici olarak bilgi verebilirsen sevinirim

Maksat hızlı olmak değil en azından emniyet kemerini takalim bazen unutuyorum o yüzden :) :) hızı sevmem sevenelerede bu sevdadan vazgeçmelerini öneririm

W@RnİnG gönderdi

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam su cihazın linkini atabilirmisin ozel den bunu bi ara baya araştırdım ama pek güven saglayamadim bunun hakkinda da kullanici olarak bilgi verebilirsen sevinirim

Maksat hızlı olmak değil en azından emniyet kemerini takalim bazen unutuyorum o yüzden :) :) hızı sevmem sevenelerede bu sevdadan vazgeçmelerini öneririm

W@RnİnG gönderdi
Ustam 82 ile ceza yenirmi valla bu ara trafik cezalarindan ginaa geldi hizli gidiyom giriyom yavas gidiyom bir km hiz farkiyla yiyiyom kacari yok napalim bakalim wtrk kardesim siparis cekmis deneyecek gelirde ise yararsa valla bende isteyecem aliaexpres stesinde arama motoruna radar yaz cikiyo ustam ama bekle istersen wtrik tan haber gelsin netlessin sende ozaman alirsin

wolf81

Kullanıcı
Android telefonlar için play storede radar beep diye bi program var onu bi dene en azından radar olan yerleri kamera radarları belirtiyor bulunan yerleri

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Android telefonlar için play storede radar beep diye bi program var onu bi dene en azından radar olan yerleri kamera radarları belirtiyor bulunan yerleri
Tesekkurler ustam denedim lakin sabit olan ve guncel ise soyluyor degilse onuda gostermiyor yinede tesekkurler

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
@wtrk dostum cihaz geldimi sesin cikmadi ozelinde kapali yazamadim iyi aksamlar

ersan

Admin
Ustam bi tanidik yurdisindan getirtmis 300 kusur $ ama adam algiladiginda kapatiyom bisi olmuyo diyo gecen hafta pozantida otobanda 149 la tam viraj agzina koymuslar girdim gitti 150 tl iki gun oncede sivas girisinde 75 le giderken geziciye denk gelmisim gene girdik ysni ustam bu rafarlardan kacarim olmuyo yavssta gitsem hizlida gitsem nafile tabiki hiz iyi deil ama ginaa geldi valla ( arabanin onune cubuk taksak ise yararmi ki):D:D:D Daha bir ay oncede iki km hiz farkindan arka arkaya iki ceza yedim anlican trafikciler buyuk bi askla calisiyolar:D:D:D
ustam valahi nasil bakiyorum hiz merakiniz var ama buyle bir radar var ,,cobra,,adli bir cihaz ta 500 mt yaklastimi sana sinyal veriyor sade bir ayar yapiliyor polislerin radar sinyalinlen bir olsun deye ve sade gurunmeyen bir yere koyman lazim okadar ustam.

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
ustam valahi nasil bakiyorum hiz merakiniz var ama buyle bir radar var ,,cobra,,adli bir cihaz ta 500 mt yaklastimi sana sinyal veriyor sade bir ayar yapiliyor polislerin radar sinyalinlen bir olsun deye ve sade gurunmeyen bir yere koyman lazim okadar ustam.
ustam h g uzun uzun zamandir gorunmuyodun iyisindir insallah horumun icin tesekkurler bu cobra radar nasil temin edebiliriz internet vs birde 500 m mesafe cok kisa polis radari duz yolda 2 km algiliyor bu 500 m ise isi gormez gibime geldi yinede saol ustam