tüm kullanıcılarımız dikkat etmeli.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
arkadaşlar sitemiz bildiğiniz üzere bilgi, paylaşım, çözümleme, üzerine çaba gösteren bir platformdur.

sitemiz kuralları gereği tartışmalı, kırıcı, rencide edici yorum hiçbir şekilde tasnif edilmemektedir.

sitemizde bu şekilde yorum yazmakta olan, uzlaşmacı olmadan kırıcılıkta ısrar eden,

kaba bir tabirmi bilmiyorum ama terbiyesizlikte ısrar edene şahsım adına konuşayım kesinlikle musama göstermeyeceğim.

kişinin tavrına ve sitedeki genel durumuna bakarak, uyarmaksızın uzaklaştırılma gibi durumlara düşmemek için, lütfen bundan sonra bir yorum yazan ne yazdığını önce bir okusun.

kendi kıyaslamasını yapsın. sakınca görmedi, üzücü bir hitapta bulunmadı ise yayınlasın. aksi durumda site kuralları devreye girmek zorundadır. saygılar.

KANAS_USTA

Admin
Cevap: tüm kullanıcılarımız dikkat etmeli.

Kesinlikle katılıyorum kardeş

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı

bende daha bu ve buna benzer hiçbir reklam çıktığını görmedim. sanırım senin bilgisayara bulaşan bir spyware benzeri durumun var. benzerini kendi bilg.da görsem kuşkulanırım ama bende ******** firmaları forex prd download gibi sitelerin reklam panoları çıkmakta. yani bu çıkan reklam acaba kişilerin ilgi alanlarına göremi dizayn ediliyor acaba?
sen önce daha nasıl konuşulacagını ögrende öle başkalarına ögret harbici yukardakı yazı senın yazdıgın yazı

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bende daha bu ve buna benzer hiçbir reklam çıktığını görmedim. sanırım senin bilgisayara bulaşan bir spyware benzeri durumun var. benzerini kendi bilg.da görsem kuşkulanırım ama bende ******** firmaları forex prd download gibi sitelerin reklam panoları çıkmakta. yani bu çıkan reklam acaba kişilerin ilgi alanlarına göremi dizayn ediliyor acaba?
sen önce daha nasıl konuşulacagını ögrende öle başkalarına ögret harbici yukardakı yazı senın yazdıgın yazı

iyi tatiller kardeşim. toprağın bol olsun.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

lütfen sitemiz yönetimi ile ikili çekişmeleri tercih etmeyin. hakkınızı savunmayın demiyorum ama burayı kendinizin egolarını tatmin edeceğiniz bir tartışma yeri veya buradaki görevli arkadaşları küçük düşürme yeri falan sanmayın. önceden esnekliğimiz vardı, iyi niyetimiz çok genişti. malesef bu ve buna benzer bazı kişiler buradaki yönetimin iyi niyetini fazlası ile suistimal etmeyi bir alışkanlık haline getirdiler. artık devran değişti. sözüm herkese değil sıkıntılı arkadaşlaradır. ya huzur içinde durun yada huzur içinde uyuyun.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Harbici ustam
Uyarılarına katılıyorum
Sitenin seviyesini korumak için gerekli
Lütfen site kurallarına uyalım
Sıkıntı gördüğünüz durumları
Forum yönetimine bildiriniz

cantar

Vip Üye

arkadaşım ben anlamadım şu konuyu bir açsanda anlasam diye düşünüyorum
eğer benim işlediğim konu ile ilgili ise ben benimle veya benim gibi düşünenlerle ilgili yorumlamalarda sataşma olursa ister bu forumda ister kardeş forumlarda böyle bir şeyle karşılaşırsam gereken yazıyı cevabı insani ve medeni ölçülerde yazarım bu daima böyle olmuştur ve olacaktır.
insan izzeti nefsi ve şerefi için yaşar .....

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

cantar ustam,

harbici dostum diyorki,son haftalarda ustalarımıza yazılı sataşmalar arttı,buna müsade edemeyiz,buna meyilli olan kişilerin tespiti halinde ikinci bir yorum yapmasına müsade etmeyelim diyor.

bu hususta üye arkadaşlar yanlış anlamasın,sitemizdeki ustalarımıza deneme konuları acıp onları tartmak ısteyen,açtıkları konularda ne alakası var dıye damarlarına basan(açıklmasını yapmasına rağmen) kişiler mevcut,ve olacakda bunlar normal.birşey iyiye gidiyorsa bunu baltalamak ısteyen cok olur.

durmak yok yola vam inş. ;)

cantar

Vip Üye

yanlış algılamışım kusurum oldu ise affola...
açıklama için teşekkür ederim..
a.e.o

fanti

Kullanıcı

sayın harbici ustam çok doğru ve yerinde kararlar ...biraz geç oldu ama yinede canı gönülden teşekür ederim....