Tünel

ASİAVCI

Kullanıcı
buraya eski bir evin odasından bu tünelin tam arta kısmından acarak giriliyor 5mt olan tunel karşıda kapı olarak görunen yerin oraya balyozla vuruyorlar sağda vede sol 9 ar adet küçük delikten su akmaya başlıyor ve öylece bırakılıyor tamamen boşalttığınızda suyu 4 saatte yeniden doluyor sizce kapı acılsığındada kuvvetli bir su akışı gelirmi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Gelir abi
Kapı olarak görüken yer
Suyun denge noktasıdır
Yanıltıcıdır
Ora kırıldığında bu tünel bir daha girilmez olur
Buranın giriş noktası
Dışarda bir yerdedir
Çubuklar çözer bence

**seyyah**

Kullanıcı
bence üstünde ne var ona bakmak lazım fazla su geleceğini sanmam zaman su kendine yolbulmuş eğer orası son nokta değilse arkasında güzel...........

• Beğen
Tepkiler: ASI

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli ustam tünel çok mükemmel işçiliği olan alelade bir yer değil renklendirmeler ve yapılan figürler çok güzel ve öncelikle ne anlatmak istendiği yönünde kafa yormak lazım o ev oraya sonradan yapılmış olmalı yakın döneme ait olmadığı kanaatindeyim suyun dışarıdan nereden geldiği tespit edilebilir şayet mümkün olmaz ise arka tarafına denk gelebilecek bir yerden zemin nasıldır bilmiyorum ya üstten yada yan tarafından çalışılmalı içeriden tahribat yapılamayacak güzellikte bir yer dilerim bir mumyayla kıbleye çevirdikten sonra boynuna sarılıp selfiye çekilmek nasip olsun...;)

ASI

Kullanıcı
Daha önce su tuzaklı yerler duymuştum. Burada küçük bir motor çalıştırmak mümkün olabilir mi abi. Gerçi çekirdek dahi çitlenmez demişsiniz ama. Motoru eğer hiçbirşey yapamayıp sudan kurtulunmazsa küçük su motoru ile suyu dışarı atmayı düşünebilirsiniz diye düşündüm.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
burası şehrin göbeğinde bir nokta ne olacaksa içerden olacak dışarıda cekirdek dahi citlenemez :D

Öle ise bana göre yapılması en doğru iş münasip bir yerden matkapla bir delik açmak durumun ne olduğu ortaya çıkacaktır eğer mala cana zarar olma ihtimali var ise bırakalım güzelliğiyle kalsın binlerce yıldır kaldığı gibi...

Betimlemeleri inceledimde yeniden doğuşu ikinci bir yaşamı betimlemişler mezar olasılığı yüksek hayırlı bir netice alman dileğiyle...