üç gen ne anlatır bize?

KANAS_USTA

Admin
Cevap: üç gen ne anlatır bize?

yağmurcu kerpiçten kale mi olur gardaşım
hangi medeniyet yaşamış orda şirinler mi kardeşim.
lütfen ciddiye aldığımız konular açalım.

yağmurcu

Kullanıcı

yağmurcu kerpiçten kale mi olur gardaşım
hangi medeniyet yaşamış orda şirinler mi kardeşim.
lütfen ciddiye aldığımız konular açalım.

s.a.

ustam ben yanlış anlattım .özür dilerim.kerpiçten kastım bilinen eski kale yapiları sur bildiğimiz yapılar.onlara ne diyeceğimi bilemedim.ondan kerpiç dedim değilse dalga geçmek maksadım yada alay etmek olamaz bende olmazda.yardımcı olsanızda olmasanızda yinede yanlış anlatmaktan dolayı özür dilerim.kıymetli vaktinizi aldım.teşekkür ederim.ALLAHA emanet olalım.

yağmurcu

Kullanıcı

s.a.

herkesehayırlı günler.hayırlı ramazanlar.hayırlı formlar.rabbim nasip etsin.
amin.
güncel.

yağmurcu

Kullanıcı

içinde delık bulunan üçgen baş aşagı desene gurban oldugumun yarattıgı
ev yerımı kılısemı nasıl bır yapı yerıymıs bu cevreyıde anlat yonlerle beraber olsun bıtsın.

s.a.

herkese hayırlı ramazanlar.hayırlı günler.hayırlı formlar.değerli kanas ustam alttaki üçgende dikkatli araştırmada solunda üçgene bitişik kalp var.yani kalbin yarsında sivri tarafı üçgen tamamlıyor.böylece bilinen kalbin resmi karşımızda yatay duruyor ama yarısı üçgen yarısı kalbin tamamı.birde üstteki üçgenin bir buçuk metre sağında bir kalp daha buda yatay daha küçük.birde kalbin üst tarafında yaprak sapı gibi bir çizgi var.büyük kalp elli santim, küçük kalp yirmi beş santim.şimdilik gelen bilgiler bu kadar.bir kaç güne kadar resimler gelicek.daha detaylar o zaman.ne yapmak gerekli yardımlarınız için teşekkür ederim.ALLAHA emanet olalım.göz kırp

KANAS_USTA

Admin

konu bulaşık suyuna dönmüş
en iyisi bu anlattıklarınızı çizerek ifade ediniz.
elin değmişken çevre detayı ve yönlerinide yazınız.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sayın yağmurcu. resim boyutu büyük resim yükleyemedim dediniz. ama bu resimleri yükleseydiniz çok iyiymiş. hakikaten konu iyice içinden çıkılmaz hal almaya başlamış. bence en kısa zamanda resimleri yükleyin. resim boyutlandırmayı öğrenin ve yükleyin. yok olmuyorsa bir bilen tanıdığınızdan yardım alın. bu konu cevre resmi ve bahsetiğiniz üçgenlerin resimleri olmadan tökezliyor.

hakkınızda hayırlısı.

Serdengecti

Yasaklı
Yasaklı

Ordan dere çatalı görünür.orda taşta işaret vardır.ona bak .neyse ona göre devam edelim