Üç Oyma

matador-58

Kullanıcı

yorumlarınızı beklıyorum inşallah

ASİAVCI

Kullanıcı
usdat bu işaretin sağında solunda mezar bulunamadıysa hesaba girer her oymanın ölçüleri diğer oymanınkiyle carpılır atlatma yapılır ve doğu vede batı gideceğiniz yöndur

MAVRAN

Super Moderatör
Sanırım bir oyma diğerinden daha derin ve biraz çap olarak büyük. Büyük olanın yarı çap ölçüsü kaç. Birde bir delik su dolduğunda diğerine alacak kanal varmı ve en son oyma (delik) su dolduğunda suyun aktığı yer neresi. Ve oymaların hepsi aynı paralellik demi yoksa biri diğerlerine nazaran biraz eğrimi

matador-58

Kullanıcı
usdat bu işaretin sağında solunda mezar bulunamadıysa hesaba girer her oymanın ölçüleri diğer oymanınkiyle carpılır atlatma yapılır ve doğu vede batı gideceğiniz yöndur

Ustam bu isaretin etrafında acılmıs mezar yok daha dogrusu bu alanda kazma vurulmus yer yok hesaplamanın nasıl yapılacagını gosteren bi örnek tablo çizerseniz memnun olurum ustam

matador-58

Kullanıcı
Sanırım bir oyma diğerinden daha derin ve biraz çap olarak büyük. Büyük olanın yarı çap ölçüsü kaç. Birde bir delik su dolduğunda diğerine alacak kanal varmı ve en son oyma (delik) su dolduğunda suyun aktığı yer neresi. Ve oymaların hepsi aynı paralellik demi yoksa biri diğerlerine nazaran biraz eğrimi
Ustam resim atmistım ölcu almamıstım o yuzden yanitlayamıcam sorunuzu ama ustalarım gerekli yorumları yapsınlar ona göre gitmisken istenilen bütün ölculeri ve resimleri cekeyim saygılar