Üçgen Içerisinde Oyma Ve Devamı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üçgen Içerisinde Oyma Ve Devamı

METİN

Kullanıcı
YOKSUL kardeşimiz güzel açıklamalarda bulunmuş. Üçgen içi murç izi.... Lahit tipi mezarları temsil eder. Artı şeklindeki çizimler aslında haç. İşaretlerle toplu genel bakış yaparsak. Bu bahsettiğimiz mezarları bulman için kayalardan aşagı inip tepeden sonra düzlük oluşturan kısımlara araştır. İşaretlerin içinde bir adet. V. işareti var bu işaretin sivri uç kısmından 50 ila 70m ilerisinde kaya mezarı araştır. Bu yukarıda bahsettiğim zengin mezarını düzlükte ve dere vy yola yakın biryer de şansın bol olsun

DoğuBey

Kullanıcı
Aşağı kesimlerin yamacın ve karşı taraftan buranın resimleri var mı
Etrafı bi görelim ne var ne yok

KANAS_USTA Malesef Yok Üçgenin Arka Tarafını ve Karşıyı Çektim .. 6 Dakikalık Video Yükledim İzlediniz Mi ? Hangi Yönleri Çekme Mi İstiyorsanız Belirtin Tekrar Gideceğim Bölgeye ..

DoğuBey

Kullanıcı
YOKSUL kardeşimiz güzel açıklamalarda bulunmuş. Üçgen içi murç izi.... Lahit tipi mezarları temsil eder. Artı şeklindeki çizimler aslında haç. İşaretlerle toplu genel bakış yaparsak. Bu bahsettiğimiz mezarları bulman için kayalardan aşagı inip tepeden sonra düzlük oluşturan kısımlara araştır. İşaretlerin içinde bir adet. V. işareti var bu işaretin sivri uç kısmından 50 ila 70m ilerisinde kaya mezarı araştır. Bu yukarıda bahsettiğim zengin mezarını düzlükte ve dere vy yola yakın biryer de şansın bol olsun

METİN Ustam Şuana Kadar Bildiğim Kadarıyla Bölgemiz De Lahit Çıkmadı .. Aşağıda Evet Haklısın 2 Mezar Olduğunu Yer Sahibi Tespit Etmiş .. Şuan Onun Gelmesini Bekliyorum Gidip Bakacağım Tekrardan Alanı Fotoğraflayacağım .. Peki Ustam V İşaretini Nerede Gördünüz ? Resim Olarak Çizip Gönderebilir Misiniz ?

DoğuBey

Kullanıcı
doğuşbey kardeşim orada oda içinde değerli bir mezarın var yeri işarete bakılırsa zemin altı ,lakin bana sorarsan kayada olması muhtemel ,.benim bir tesbitim vardı bu üçgenlerle alakalı ama sanırım unutmuşum ,şöyle birşey olmalıydı sanırım eşkenar üçgenin mezarı altında ,dik üçgenlerin mezarı da bir metre gibi yan tarafındaydı sanırım .senin üçgen eş kenar onun düz olan alt kısmının tarafını bir araştır derim

yoksul Ustam Olabilir Ama Orada Ki Rakam ve 2 Tane Haç, Haçların Arkasında Olan Kare Pencere Kafa Karıştırıyor .. Tekrar Gittiğim De Karşı Tarafı ve Alt Kısmını İnceleyip Fotoğraflayacağım ..

DoğuBey

Kullanıcı
Buda Google Earth'tan Üçgenin Bulunduğu Konum

owUTFN.jpg

yoksul

Kullanıcı
ben orada birden fazla mezar olduğunu sanıyorum üçgen zemin altı bir oda içinde bayan mezarı ,ayrıca orada yığma veya tümülüs türü bir olay var mı , burada mezarlar kaya içinde ve kayalığın üst önüne doğru düz alan içersinde .bu mezarlar malum ceset koyulan mezarlar içinden bir şey çıkar mı bilinmez oraya cihaz tutmadan herhangi bir işlem yapmamanızı öneririm

DoğuBey

Kullanıcı
ben orada birden fazla mezar olduğunu sanıyorum üçgen zemin altı bir oda içinde bayan mezarı ,ayrıca orada yığma veya tümülüs türü bir olay var mı , burada mezarlar kaya içinde ve kayalığın üst önüne doğru düz alan içersinde .bu mezarlar malum ceset koyulan mezarlar içinden bir şey çıkar mı bilinmez oraya cihaz tutmadan herhangi bir işlem yapmamanızı öneririm

Aynen Öyle Bizde Cihaz Tutmadan Hareket Etmek İstemiyoruz ..