üçgen işareti | Define işaretleri ve anlamları

üçgen işareti

trajan

Kullanıcı
Açıları ayrı ayrı ölçün, açılardan biri mutlaka farklıdır. fark kadar, farklı olan açının baktığı yönde araştırma yapılmalıdır.
Bu figür araştırmacıyı ikincil işarete götürdüğü gibi bulunmuş olduğu ortamda veya yakınında girişin varlığınıda anlatmaktadır.

star21

Kullanıcı
Cevap: üçgen işareti

emegine saglik

impossibleman

Kullanıcı

Ustalarım bazen Üçgenin kendisinden veya 1 metre civarındaki kasadan harita, Değerli eşya çıktığı görülüyor. Bu üçgenle diğerlerini ayırt etmemize yarayacak tiyosu olan varmı. Bize kolay iş lazım. Resmi yapılabilecek iş özellikle. O yüzden bu tarz yerleri önce açıp bakmadan anlayabileceğimiz bir yöntem varmıdır acaba? :)

star21

Kullanıcı

cihazla tesbit edebilirsiniz

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

üçgeni tek medeniyet kullanmamışki. birsürü medeniyet kullandığı gibi birde üçgen sadece bir durumu ifade etmez. yani mesela üçgen sadece para işaretidir diyemeyiz. sadece mahzendir de diyemeyiz. sadece yakınında birşeyler vardır ve devamına gidilmesi için bir müjdeleyici ve yardımcı işarettir de diyemeyiz. üçgenin cevresinde neler var içinde neler var. yakınında dikkat çekici ne var? bunlar da önemlidir. dolayısı ile imposible arkladaşım. bence müjde amaçlı yapılmış üçgeni tasvir edecek bir betimleme yoktur. üçgenin durumuna ve yardımcı işaretleri varsa onlara bakarak. kenar uzunluklardan faydalanarak arazi gözlemlenmeli. çok uzağa götüreceğini de sanmam.

Son düzenleme:

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Güzel bilgiler
Güzel paylaşım(alkış)

nurox

Kullanıcı

s.a bana yardimci olaılecek kıslıer varmı

alatin

Kullanıcı

üçgeni tek medeniyet kullanmamışki. birsürü medeniyet kullandığı gibi birde üçgen sadece bir durumu ifade etmez. yani mesela üçgen sadece para işaretidir diyemeyiz. sadece mahzendir de diyemeyiz. sadece yakınında birşeyler vardır ve devamına gidilmesi için bir müjdeleyici ve yardımcı işarettir de diyemeyiz. üçgenin cevresinde neler var içinde neler var. yakınında dikkat çekici ne var? bunlar da önemlidir. dolayısı ile imposible arkladaşım. bence müjde amaçlı yapılmış üçgeni tasvir edecek bir betimleme yoktur. üçgenin durumuna ve yardımcı işaretleri varsa onlara bakarak. kenar uzunluklardan faydalanarak arazi gözlemlenmeli. çok uzağa götüreceğini de sanmam.
harbidji ustam ben bi ucken eski bir koprude buldum bu turlu cozemedim yardmji ol