Üçgenmi Bu Beyler

wolçan30

Kullanıcı
slm arkadaşlar bu işarret koyde bir kaya üzerinde yanında ayrı ama küçük bır taştada oyma var sızce işe yararmı eskı ermenı yerleşim

wolçan30

Kullanıcı
dıkkatlı bakmak gerekırse üçgen bu ama oyma üsütünde olan taş hemen üçgen taşının yanı başında duruyor kontrol ettım kumbara falan değl ama taşlar bırbırıne yapışık bırınde üçgen bırınde oyma bırde orası taşlık baya taş var büyük taşlarda çok orda üçgen sembolü üzerinde olan taş baya büyük ama oyma sembolü üstünde olan taş küçük kalıyyor bırde üçgenın bır tarafı yanı batıya bakan tarafı bıraz uzun orasıda oymaya bakıyor tam olarak çözemedım

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
laptobun isigi az sarjim azaldi tam net goremiyom resimlerde tunuk biraz 3 gen varsayacak olursak tas yigmalarin altindan 3 ila 5 mtreden girisin var yamaca dogru bosluk tesbitiyle hareket et.

wolçan30

Kullanıcı
gelde burda gırış ara hadı buldun nasıl çalışacan görüyormusun bır dağın dıbı bukadar kaya var dağın dıbınde net bır şey olmasa ölçü olarak olmaz burda çalışma

yoksul

Kullanıcı
orada üçgen yok belki V var ama ben de fotolardan anlayamadım bu işaretin kabartma mı ? eğer kabartnma değilse V nin çatalından yine v enin içine ortada duran çizgimi çukurlar mı anlaşılmıyor ölç dere tarafına yürü bakalım doğru mu tahmin etmişim

metin77

Kullanıcı
gelde burda gırış ara hadı buldun nasıl çalışacan görüyormusun bır dağın dıbı bukadar kaya var dağın dıbınde net bır şey olmasa ölçü olarak olmaz burda çalışma
Bu isler bu kadar basit olsaydi burda ne isimiz var Mayami de yasamak varken. Simdiki cenazeyi 2metre kaput beziyle 1.5 metreye gömüyorlar. O zamanlar insanin olusu de diriside kiymetliymis. Onca mal mulk para 2 metreye gomulecek degil ya. Bu senin yerin agir bir isciligi var. Yerinde olsam ugrasmam burayla. Saglam bir ekip ve ekipmanlara ihtiyacin olacak.

wolçan30

Kullanıcı
ARKADAŞLAR BURADA ÜÇGEN VAR YANINDA KÜÇÜK BIR OYMA VAR YOKMU BUNUN HESABI KITABI TAM OLARAK BILEN V HARFI FALAN DEĞİL İŞÇİLİĞİ ZOR OLABILIR AMA KOY BIZIM KOY YOL YORDAMI OLUR KEPÇE ALIRIZ "Yasak Kelime" IZNIYLE GIDERIZ YETERKI NET BIR HESAP ELIMZDE OLSA