Üçleme Yorumunuz Nedir Ustalarım | Define işaretleri ve anlamları

Üçleme Yorumunuz Nedir Ustalarım

DRAGON-34

Kullanıcı

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Öncelikle bunları yerli kaya yada oldukça derin de olmaları gerekir bence,çevre fotoları ve üçgen taşların yakın fotoları ile birlikte daha net değerlendirilebilir

aliömer

Kullanıcı
Üçleme sonucuna varmamın nedeni burada üç ayrı nokta taşlarla üçgen oluşturulması. İlk üçgen orta merkezde işlem yapılmış malı alınmış Ilk üçgen taşları oldukça büyük ve sabit ikinci ve üçüncü üçgenlerin taşları orta büyüklükte 4 5 kişini ancak devirebileceği taşlar bu iki üçgen işlem görmemiş öğrenmek istediğim Birinci'de mal alınmışsa ikinci ve üçüncüde olma olasılığı nedir. Bu alan çok eski bir tarla tarlanın ortasında 5 veya 6 adet büyük yığma var onun dışında su ağaç vb şeyler yok. ilk malın alındığı yerin uzak çekimi ve büyük üçgenin orta merkezi. Resme dikkatlice bakılırsa üç üçgeni görmeniz mümkün

Kervan07

Admin
malı alındığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz ustam? belkide ordaki kayaları ilginç buldukları için acaba altında bir şeymi var diye yüzeysel bakılmış olamazmı?
ikinci ihtimal,birileri buraya cubuk veya ciha z la gelmiş ve 3 üçlemenin sadece birinde para olduğunu tespit etmişlerdir ve işlem yapmışlardır.

aliömer

Kullanıcı
Komana ustam yakınında Çeşme vs. Yok bildiğim kadarıyla ermenilere ait tarla ve zamanında ermeni çetelerin yaşadığı bir bölge. Kervan ustam açılan yere baktım bir şeylerin alındığı açık öyleki işlem yapanlar birer metre arayla yan yana üç yer kazımışlar son yerdede bir şeyler alındığı beli çünkü 2 m gibi bir derinlikte hala duvar kalıntısı mevcut. Zaten duyum üzerine alana gitim çubukları çektim ilginçtirki çubuklarında diğer iki üçgenin tam orta merkezinde çekim aldı. Şöyle düşünebilirsiniz üçgeni fark etiğim için çubukçekim almıştır. Gerçeği şu çubukların çekiminden sonra yerin üçgen ve üçgenlerin merkezi olduğunu fark Et'im. Bu noktalarda mal olma olasılığını ustalardanda teyit etmek istedim.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Olasılık yüksek.
Herşey olabilir, olmadık yerlerden ermeni gömülerinin çıktığını biliyorum. Ali ömer kardeşim cubuk konusunda iyi olduğun belli eğer burda bişeyler varsa senden kaçmaz
Kolay gelsin

karanar

Kullanıcı

eğer resmin en alt tarafında tam çıkmamış olan iki kaya da yerli kaya ise bu bir üçleme olmaz. zaten üçleme için kayalar birbirine çok yakın. ayrıca;'' X'' ile işaretlediğim yerlerde aynı durumda kaya var ise alttaki mahsenin yada mezarın etrafı yukarıdan kutsanmış demektir. zaten kayaların ortası hafif bombe yapmış gibi. hele bir de küçük bir işaret bulabilirsen o kayalarda, süper olurdu.