Ümre Haccina Gidiyorum. | Define işaretleri ve anlamları

Ümre Haccina Gidiyorum.

aydin-28

Kullanıcı
06.03.2015 TARİHİ İTİBARI İLE ALLAH C.C NASİP EYLERSE ÖMRE HACCINA GİDECEGİMDEN TÜM DOST VE ARKADAŞLARDAN HELLALİK İSTİYOR BENDEN YANA OLAN HAK VE HUKUKUMUDA HERKESE HELAL EDİYORUM.

Warning

Kullanıcı
Ustam helali hoş olsun hayırlı gide hayırlı gelirsiniz İnşaallah mevlam kabul ve makbul eyleye ümremizi asıl farzınada nasip eyleye inşaallah mübarek mekanda dualarınızı eksik eylemeyin selamlarımı sunarım

Sent from my iPhone using Tapatalk

MAVRAN

Super Moderatör
Ustam bu Mübarek yolculuk da yolunuz acık olsun, Allah hayırlara vesile kılar inşallah şimdiden Allah kabul etsin. Bizler ahirzamam ümmetiyiz künahımız çok, küfür deryasındayız, sağımız solumuz, önümùz arkamız her yanımïz haram içinde, kutsal topraklarda Ümmeti Muhammete, mekan sakinlerine ve bu fakirede dua edersen bizleri berhudar edersin. Aklına kelirmiyim bilmem o atmosferi yaşamadım ancak yinede yazayım Mübarak topraklarda dua ederken bu mavran usta huzura gelmek ister diye dua edersen memnun olurum. Yoktur ancak yinede bir hakkım var ise helali hoş olsun güzel kardeşim. İnşallah bizlere de nasip olur.