ünalevren14 arkadaşa | Define işaretleri ve anlamları

ünalevren14 arkadaşa

ASİAVCI

Kullanıcı

unalevren14

Kullanıcı
Cevap: ünalevren14 arkadaşa

sogol ustam teşekkürler sadece o meşe ağaçlarıının oldugu alan düz ve 11 mertre tarafının 7 mertre tahmini su kaynagıvar üst köşede ve kaynagı 11 olan meşelerin arka sından bitişikakıyor 21 tarafındakini kestim meşeyi içinde ve altında bişeyyok makineylen de baktım 2 si kaldı onlarada acıyorum tarihi agaçlar kalınlıkları birbuçuk mertre var o birinide kesmicektim ama üst kısmı yıkıldıgı için altını odun yapmak zorunda kaldım :p teşekkürler usta çizdigin şekil güzel ama 21 2 11 bitane yani yerleri degişik :p

Son düzenleme:

ASİAVCI

Kullanıcı

sogol ustam teşekkürler sadece o meşe ağaçlarıının oldugu alan düz ve 11 mertre tarafının 7 mertre tahmini su kaynagıvar üst köşede ve kaynagı 11 olan meşelerin arka sından bitişikakıyor 21 tarafındakini kestim meşeyi içinde ve altında bişeyyok makineylen de baktım 2 si kaldı onlarada acıyorum tarihi agaçlar kalınlıkları birbuçuk mertre var o birinide kesmicektim ama üst kısmı yıkıldıgı için altını odun yapmak zorunda kaldım :p teşekkürler usta çizdigin şekil güzel ama 21 2 11 bitane yani yerleri degişik :p

selam asi avcı ustam sizden ricam ağaç kasa örnegini verdiniz bunun işareti nedir bendede var bi kaç meşe resimdekinin aynı kalınlıkta ve bu meşeler ikisi 11 metre digeri 21 araları bunlar üç yapıyor ben bunu neresini arayayım çevrede başka meşelerde var eski yerleşim yeri saygılarımleüçün tam ortasında dere var akan 21 mertre tarafından geçiyor
BENMİ YANLIŞ ANLAMIŞIM SENMİ YANLİŞ ANLATMIŞSIN ÜNAL

unalevren14

Kullanıcı

selam asi avcı ustam sizden ricam ağaç kasa örnegini verdiniz bunun işareti nedir bendede var bi kaç meşe resimdekinin aynı kalınlıkta ve bu meşeler ikisi 11 metre digeri 21 araları bunlar üç yapıyor ben bunu neresini arayayım çevrede başka meşelerde var eski yerleşim yeri saygılarımleüçün tam ortasında dere var akan 21 mertre tarafından geçiyor
BENMİ YANLIŞ ANLAMIŞIM SENMİ YANLİŞ ANLATMIŞSIN ÜNAL

özür özür usta ben yanlış anlatmışım semayı görünce jeton düştü usta kusura bakma:confused:

A21MEDLi

Admin

21 mt.tarafı doğu yönümü oluyor?
çizdiğim mesafeye denk gelen böğürtlen çalılığı varmıydı?

unalevren14

Kullanıcı

21 mt.tarafı doğu yönümü oluyor?
çizdiğim mesafeye denk gelen böğürtlen çalılığı varmıydı?

şimdi usta 21 tarafı olan meşe müslüman mezarını n baş kısmı tarafında 11 metre 2 meşe olan tarafta müslüman mezarını ayak tarafında bögötlen çalılıgı 21 mertre olan meşenin hizasında tahmini 5 veye 6 mertre ilersinde 11 tarafında bahçevar daha önce ekip biçilan yer uzak şu anda bana foto imkanı yok saygılarustam