ünvanda yükselme hk -07/12/2021 | Define işaretleri ve anlamları

ünvanda yükselme hk -07/12/2021

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

Mekanımıza vakit ayırıp kullanıcılarımıza yardımcı olan aşağıda bilgileri bulunan ustalarımıza gönülden teşekkür ederiz.

Sitemizde dönem dönem yetkilendirmeler yapılmaktadır.Burada sitemize olan katkısı ile, üyelere olan yardımı, tüm kullanıcılar ile olan diyalogları da göz önünde bulundurularak yetkilendirme yapılmaktadır.

Ünvanda yükselmeler şu şekildedir.

@BulursamKader25 ustamız, süper modaratör lükten , Admin liğe,
@KANAS_USTA ustamız, süper modaratör lükten , Admin liğe,
@kocyigit01 ustamız, üyelikten Vip üyeliğe yükselmiştir.

kendilerine forumdaki yardımları için teşekkür ederiz.

koçyiğit01 kardeşimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. forumda olmadığı bir âna denk gelmedim. sürekli aktif ve katılımı ile konularımızı ve kullanıcılarımı karşılıyor. sağolsun. eksik olma kardeşim.

kalbi sevgilerimle.

Tüm üyelerimizin bu konuyu incelemesini rica ederim.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Foruma emek veren ustalarımıza hayırlı olsun inşallah . Bu yükseltmeyi kesinlikle hakediyorlar. Yalnız koçyiğit ustam Truva ustayla işbirliği içinde o yatak istedi , Koçyiğit'te bu atamadan sonra makam koltuğu isteyebilir hazırlıklı ol Bozkurt ustam :)

Son düzenleme:

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
Aleykümselam abi,

bazı anlar vardır kelimelerin kifayetsiz kaldığı... şu an, o anların birini yaşıyorum. ne diyeceğimi bilemedim. :oops:

foruma bağlılığımda en büyük etkisi olan değerli üstadım @A21MEDLi ustama, abime ayrıca çok ama çok teşekkür ediyorum. ilk başlarda onun yorumlarını görmesem, yardımlarını görmesem belki bende şuan forum sitesinde olmazdım. onun sayesinde diğer ustalarımın yorumlarını gördüm. edepli, seviyeli sohbetlerine tanık oldum... Anladım ki burası sadece bir forum sitesi değil, kocaman bir ev. @BoZKurT abim sizde beni kardeş bilip bu ailenin bir bireyi yaptığınız için ayrıca teşekkür ederim.

gönülden herkese saygılar selamlar inşallah.

TRUVA

Admin
Foruma emek veren ustalarımıza hayırlı olsun inşallah . Bu yükseltmeyi kesinlikle hakediyorlar. Yalnız koçyiğit ustam Timur ustayla işbirliği içinde o yatak istedi , Koçyiğit'te bu atamadan sonra makam koltuğu isteyebilir hazırlıklı ol Bozkurt ustam :)
Usdat yatağı ben istemiştim. :)