Üst Üste Konmuş Kayalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üst Üste Konmuş Kayalar

tuşba

Kullanıcı

arkadaşlarımın yorumlarına belli bir ölçü katılmama rağmen,(bazıları sabit olmadığı ve yakından göremediğimiz için)hepsini yok saysak bile, V gibi cizdiğim yer ile ,yerdeki kayaların üzerinde ve bitim kısımlarının bir baş şekline dönüştürülmüş olmasını asla yok sayamayız.
alan içinde bir çok odanın varlığını verir. kayaların altına doğru uzanır. güzel bir boşluk tespiti ile anlayabilirsiniz.
ustam boşluk tespiti derken anlayamadım kusura bakma acemıyım ustam nasıl yaoılır

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ustam boşluk tespiti derken anlayamadım kusura bakma acemıyım ustam nasıl yaoılır
ana sayfada ikinci bölümde ,su ve boşluk bulma adlı bölümde ,ayrıntılı açıklamalar mevcut. önem veren ve başarabilenler için,bulunmaz bilgiler mevcut. ksur olur diye de düşünce de olmayınız. bütün ustalar,tecrübelerini sizlere sunmak için buradalar.

tuşba

Kullanıcı
ana sayfada ikinci bölümde ,su ve boşluk bulma adlı bölümde ,ayrıntılı açıklamalar mevcut. önem veren ve başarabilenler için,bulunmaz bilgiler mevcut. ksur olur diye de düşünce de olmayınız. bütün ustalar,tecrübelerini sizlere sunmak için buradalar.
eyvallah ustam samimiyetınıze ilgınıze teşekkürler

byroom

Kullanıcı
Tuşba ustam tabii ustalarımın yorumları geçerlidirde benim nacizane fikrim sanki burasında horosan varmış gibi kaya kapak şeklinde yapıştırılmış gibi geldi bana...Ersan ustam bu konuyu daha iyi bilir :)