Üyelerin Dikkatine !!! | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Üyelerin Dikkatine !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
sayın kardeşlerim üçgünlük dünyada birbirimizi kırmayalım bir kişi Allah razı olsun desin yeter eleştiriler yapıcı olmalı bozkurtu iyi tanırım hattab kardeşimizi henüz tanımadım ama biraz daha uslubunu yumuşatsa daha iyi olur kanaatindeyim sonuçta kimsenin şahsi malını aramıyoruz hatası kusuru olan hatasını kusurunu bilirse düzeltir düzeltmezsse bilerek aynı işi yapıyorsa bizmle işi olmaz

cantar

Vip Üye
DOSTLAR ŞURADA BİR ORTAM DA DOSTLUK ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİNİ PEKİŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ.
BU ORTAMDA DİNİ KONULAR FUTBOL FANATİKLİĞİ POLİTİKA MESELELERİ MEZHEP FARKLILIKLARI İLE İLGİLİ KONULAR DOSTLUĞU PERÇİNLİYECEĞİ SAĞLAMLAŞTIRACAĞI YERDE ORTAMI DOSTLUĞU ARKADAŞLIĞI BOZAR..
HERKESİ AKLI SELİME DAVET EDİYORUM ......

cantar

Vip Üye
DOSTLAR ARKADAŞLAR GENELDE BEN BÜYÜK HARFLE YAZIYORUM BU BENİM SESİMİ YÜKSETTİĞİM KIZDIĞIM SİNİRLENDİĞİM KABA KONUŞTUĞUM KABACA AHLAKSIZCA YAZDIĞIM ANLAMINDA DEĞİLDİR.SADECE BİR ALIŞKANLIK BENİ BU KONUDA MAZUR GÖRÜRSENİZ SEVİNİRİM...
SAYGILARIMLA
HEPİNİZİ SİZ OLDUĞUNUZ İÇİN SEVİYORUM HEPİNİZE SONSUZ SAYGI DUYUYORUM.....

cantar

Vip Üye
CAMİAMIZDA TAŞÇI NAMI İLE BİLİNEN ORTAK DOSTUMUZUN ANNESİ VEFAT ETMİŞTİR.
AİLESİNE VE KENDİSİNE SEVENLERİNE ALLAH SABIRLAR İHSAN ETSİN .

İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci’un ; Annemize Büyüğümüze Allah rahmet ve Mağfiret eylesin, ailesine yakınlarına sevenlerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum mekanı Cennet olsun Allah taksiratını af etsin..........................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...