Üyelerin Dikkatine !!! | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Üyelerin Dikkatine !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Konu açıklığa kavuştuğu halde konuyu niye kaldırmıyorsun, insanları zan altında bırakıyon, ?

1. konunun açıklıga kavustugunu nasıl anladın ?
2. bu konunun sadece senın ıle alakalı oldugu kanısına nasıl vardın ?
3. konuyu kaldırıp kaldırmıycagımızı sizemi sormalıyız ?
4. yaranız yoksa neden gocundunuz ?
5. beni neden böyle bir cevap yazmaya ittiniz ?

Abdullah313

Kullanıcı
Bence konuyu biraz daha açın/ayrıntılayın uyarıyı. Çünkü ben mesela tam anlamadım. Tek misal değilde birkaç madde halinde örnekleri ile çok daha anlaşılır olacaktır. Sonuçta bilmeden yapabilir herkes, insanlık hali. Hemen peşinden de hiç uyarı almadan silinmek varsa öcesinde çok anlaşılır bir uyarıyı tekrarlamak elzemdir efendim. Saygılar, sevgiler...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Bence konuyu biraz daha açın/ayrıntılayın uyarıyı. Çünkü ben mesela tam anlamadım. Tek misal değilde birkaç madde halinde örnekleri ile çok daha anlaşılır olacaktır. Sonuçta bilmeden yapabilir herkes, insanlık hali. Hemen peşinden de hiç uyarı almadan silinmek varsa öcesinde çok anlaşılır bir uyarıyı tekrarlamak elzemdir efendim. Saygılar, sevgiler...

konu gayet açık ve nettir, anlaşılmayacak herhangi bir yanı yoktur.
ben sana özel mesaj ile, abdullah senin bulundugun ilde bir çok yerde define var, buraların konusunu açma diyemem, bu bana düşmez kimseyede düşmez.

mesela ****** adlı üye bir başka üyemize maşallah memleketimizde nekadar yer varsa paylaşcaksın galiba diye bir mesaj atmış.(burdan benim anladıgım yerlerimizi deşifre etme) bu mesajı banada atsa ben iyi niyet sezmem, çünkü samimiyetim yok, haa samimi oluruz öyle bir mesaj atar, güler geçerim. gibi...

ayrıca bir başka üye bir başka üyeye falanca kişinin konusuna yorum yaz diye direktif veremez. onu yanılt diyemez, onu başka yerlere yönlendir diyemez, aralarında olan husumetten ötürü böyle bir tavır sergileyemez. bunu yapan üye arkadaşlarda var. isim vermem doğru olmaz. bu mesajdan gerekli uyarıyı üzerine alsın.

böyle meselelerle işi olmayan kişi zaten üzerine alınmaz.

Abdullah313

Kullanıcı
Şimdi anladım. Teşekkür ederim ustam. Perde arkasında bunların geçeceği aklıma gelmemişti.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benzernick

Kullanıcı
kardeşlerine karşı biraz hüsnü niyetli olup hoşgörülü davransaydınız böyle zorlama yorumlara girip bizleri üzmezdiniz,bu meselede bu şekle gelmezdi.kendinden çok eminsen ban larsın bu meselede kapanır,Allah selamet versin,sana yazıcak adam çok banada gidicek site ,hergün birbirimizi kırmanın manası yok.lakin şunu hatırlatmak isterim yöneticilik dağıtmak değil toplamak olmalı pireyi deve yapmak değil,art niyet yoksa örtemek lazım,bunu yedi sütuna manşet yapıcağına özelden hal edemezmiydin,değerli kardeşim?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kardeşlerine karşı biraz hüsnü niyetli olup hoşgörülü davransaydınız böyle zorlama yorumlara girip bizleri üzmezdiniz,bu meselede bu şekle gelmezdi.kendinden çok eminsen ban larsın bu meselede kapanır,Allah selamet versin,sana yazıcak adam çok banada gidicek site ,hergün birbirimizi kırmanın manası yok.lakin şunu hatırlatmak isterim yöneticilik dağıtmak değil toplamak olmalı pireyi deve yapmak değil,art niyet yoksa örtemek lazım,bunu yedi sütuna manşet yapıcağına özelden hal edemezmiydin,değerli kardeşim?

konuyu uzatıp kendi üzerine çeken sensin, konu sana özel açılmadı buda ayrı bir mesele. yine vurguluyorum konu sana özel değil. ayrıca beni bilen bilir, eğer amacım banlamak olsa sürekli üzerine gittiğiniz cesur adlı üyeyi banlardım kafamda rahat ederdi. senide aynı şekil. ben isim vermeden üstü örtülü şekilde zaten izah etmeye çalıştım, fakat sen bunu görmezden gelip bana cephe almaya çalıştın. ayrıca ben sana direk birşeyde yazmadım. sen üstüne vazifeymiş gibi, konu amacına ulaştı kaldır diyince açıklama gereği duydum.
yöneticlik vazifem konusunda beni tanımadığın çok ortada, eskilerden teyid almanı tavsiye ederim. ( kibirden Allah'a sığınırım )

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Estağfurullah ne haddimize elbetteki yöneticisin size karşı bir edepsizliğimiz olmaz biz sadece kardeşimize içimizdeki üzüntüyü dile getirdik,yanlış anlamış olabiliriz kusura bakmayın.

burada yönetici olmam kimse üzerinde söz sahibi oldugum anlamına gelmez. yönetici ifadesi forumda üyelere yardımcı olma manasında alınmış eklenmiş bir ifadedir.
ben yeterince ılımlı ve hoş görülü olmaya çalışıyor kimseyi rencide etmemeye çalışıyorum. genelde isim vermeden mesaj vermek isterim kırıcı olmamak babında. sizlerdende bunu beklerim. kusuruluk mesele yok, saygılar sevgiler

Abdullah313

Kullanıcı
İşte bu peygamber ahlakını internetin bir sosyal sitesinde görmek çok güzel. Meclis içinde "falanca neden boyle yapıyor" demek yerine "bazı insanlar neden bunu yapıyorlar" denmesi gibi.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kervan07

Admin

bozkurt gibi bir yönetici buldunuzda ahkam kesiyorsunuz..başka sitelerde sizi konuşturmazlar bile!! size cevap yazıyorsa bilinki karekterindendir..ben bu kadar tahammül etmezdim! herkes haddini bilsin! saygısızlık yaparak ortamı germeyin....

KONU KİLİT!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...