Uğur böceği | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Uğur böceği

kadir2424

Kullanıcı
bıraktım abiler bu işler bana sondur artık yorumlarınız için tsk ederim hakkınızı helal edin

Warning

Kullanıcı
bıraktım abiler bu işler bana sondur artık yorumlarınız için tsk ederim hakkınızı helal edin

Selamun Aleyküm @kadir2424 üstadım yorumlarınızı okudum az çok nerde olduğunuzu tahmin edebiliyorum bulunmuş olduğunuz mevkii'lerde ermeniler çok kalmıştır ama şöyle bir konu var bu işte sevgili @komana Ağabeyim dediği gibi bu sitede şöyle kaz böyle kır denilmemekte ve kanunlara aykırı bir cümle kullanılmamakta.
Bildiğin yer sende kalsın tutupta kimseyi götürme elindekindende olursun ve en önemliside az çok doğuanadolu bölgesinde söylenir adın çıkacağına canın çıksın daha iyi derler o yüzden Allah yardımcın olsun diyeyim Tılsım ,Büyü falan filan çoğunluk cinlerden oluşur ve orayı bırakmazlar bırakmadıkları gibi sizin ve ailenizinde tehdit altında kalmanız demek Allah korusun öyle her bulduğun hoca'yada güvenme ne olur ne olmaz senin canın ve ailenin canı daha önemlidir Allah nasip etmişse hedefin senindir eğer nasip etmemişse düşüncede yalan boşuna uğraşmada yalan olur vesselam Allaha emanet selametle

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

sende hakkını helal et,
her şerde hayr her hayr da bir şer vardır derler, eğer oradan nasibin varsa ne tılsım nede devlet engel olabilir, görmüyormusun haberlerde çobanın ayagı takılıyorda tarlada küp buluyor vs.. bu sebeple sen kendini karamsarlıga sürükleme, nasibin var ise olur o iş, lakin sen bu arada kendini geliştir, tuzaklara karşı hangi önlemler alınır, gazlara karşı hangi önlemler alınır vs. sonra resmi yollar ile bu işler çözülür.

tılsım konusunda yağmurlu hava ve ramazan ayını tavsıye eden coktur ama, birebir yaşayan varmıdır bilinmez, Allah c.c gönlüne göre versin.