Uğur böceği | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Uğur böceği

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustatlarım foruma yeni uye oldum bir defınenın üzerine yapılan büyü var ve bu büyüde bocek kanı istiyo bız bu bocegı bulamadık yardımcı olurmusunuz ,...genelde hangı bocekleri kullanırlar

Kadir kardeşim sitemize hoş geldiniz...
böcek kurban edileceğini size söyleyen her kimse iyi sallamışa benziyor bu tarz söylemleri nazara dikkate almayınız mevzu nedir nasıldır bahsettiğiniz yerde iz işaret varmıdır resimleyip konunuzu açarsanız sitemiz ustaları size yardımcı olacaklardır iyi forumlar...

İRON

Kullanıcı
bu böcekte kan yok ki kanını akıtasın.be mubarek.
sana söyleyen sallamış ama yarım yamalak sallamış.
boşver sen onu.çek resimleri sende buraya salla.
bakalım hangisinin sallaması daha doğrudur.:)
biraz espiriye kaçtı gerçi ama.
selamette kalınız kolay gelsin....

karanar

Kullanıcı
yok be kardeşim ne kanı ne böceği. ben demiyorum ki tılsım yapmamışlardır. onlar ne ile yaparsa yapsın. anahtar sen de olduğu sürece ne tılsım kalır ne büyüğü. işin yok bi de kanlı böcek arıcan. bunlar ermeni tevatürleri. o bölgelerde çalışma yapmayın diye uydurulmuş yalanlar.

İRON

Kullanıcı
yok be kardeşim ne kanı ne böceği. ben demiyorum ki tılsım yapmamışlardır. onlar ne ile yaparsa yapsın. anahtar sen de olduğu sürece ne tılsım kalır ne büyüğü. işin yok bi de kanlı böcek arıcan. bunlar ermeni tevatürleri. o bölgelerde çalışma yapmayın diye uydurulmuş yalanlar.
mantık lı mı?
eevet mantıklı.!
katılıyorum...

kadir2424

Kullanıcı
Ustalar ben yanlış anlatmış olabilirim o böceğin kanını mühür olarak kullanılmış ce aynı böceği bulmamız lazım gerçekten çözülümuyor yardimci olurmusun uz resim çekme şansım yok ustatlar

kadir2424

Kullanıcı
Çok tsk ederim yorumlarinizdan dolayı Allah razı olsun yolun sonundayiz ama bazı şeyleri bende sizin gibi dusunuyodum ama gözümle görünce hersey farklı oldu

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Çok tsk ederim yorumlarinizdan dolayı Allah razı olsun yolun sonundayiz ama bazı şeyleri bende sizin gibi dusunuyodum ama gözümle görünce hersey farklı oldu
El elden üstündür bunu sakın unutma kadir kardeşim,Becerilemeyen(bitirilemeyen)iş ancak böyle düşünceye sevk eder sizi...

kadir2424

Kullanıcı
Ustatlar ne yapmam gerekiyo bi akıl verin lutfen mevcut yer bir duvar ve bu duvarın içinde içerisi oyulmus kurun gibi bir taş kırsam sorun olurmu

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustatlar ne yapmam gerekiyo bi akıl verin lutfen mevcut yer bir duvar ve bu duvarın içinde içerisi oyulmus kurun gibi bir taş kırsam sorun olurmu
Kadir kardeşim
Bu mekanda hiç kimse size şurayı kırın, burayı yıkın veya kazın demez. Bu hem forum kurallarına aykırı, hemde yasal olarak kaçak kazıya teşvik edeceği için suç teşkil eder.
Bulunduğunuz yerde bu işlerden anlayan profesyonel birinden yardım alıp, çalışmanıza yasal yoldan devam edebilirsiniz.
Kolay gelsin