Usdatlar Bura Sahde Kasa Yerimi

arifoglu

Kullanıcı
s.a kusura bakmayın dun birturlu resım yukleyemedim acdıhım konuları da kapatamadım neyse bu resimde gorulen ger surekli akan pınarlardan olusan ırmakla derenın birleştihi yer bize ilgic geldi kayanın ortasındaki yeri cıkardık ama altı dumduz yanlız ortadan cıkan kaya cok sert ve boşluhun etrafinı saran yer çuruk nedersiniz bura sahde kasa yerimi

Mirkut

Vip Üye
Ikinci resmin alt tarafinda bosluk aldinizmi cevredeki kayalarida incelemenizde fayda var. Acilan yerin cubugunuz var zaten degerli tesbiti yapim icini iyice kontrol ederseniz daha saglikli olur. Guzel gorseller.

MAVRAN

Super Moderatör
Kardeş herşey Güzel yer güzel konu güzel ancak yaptığınız resim paylaşımı sorunlu . Böyle bizzat elinizde Kırıcılar çekiç murc kazma vsy resim paylaşmak doğru değil, kendini yakarsın birde konuna yorum yapanları. Lütfen biraz daha duyarlı olalım. Sen 2015 de üye olmuşsun kuralları çok iyi bildiğine inanıyorum neden böyle bir paylaşım yaptığına bir anlam veremedim. ALLAH yardimcin olsun.

arifoglu

Kullanıcı
Kardeş herşey Güzel yer güzel konu güzel ancak yaptığınız resim paylaşımı sorunlu . Böyle bizzat elinizde Kırıcılar çekiç murc kazma vsy resim paylaşmak doğru değil, kendini yakarsın birde konuna yorum yapanları. Lütfen biraz daha duyarlı olalım. Sen 2015 de üye olmuşsun kuralları çok iyi bildiğine inanıyorum neden böyle bir paylaşım yaptığına bir anlam veremedim. ALLAH yardimcin olsun.
Usta kusura bakma ben aslında resimleri siteye atmak için cekmemistim illa resim isteyince ustalar bende dikkat etmeden attım demek site için sıkıntı olursa kaldirim

Son düzenleme: