Usta Arkadaşların Dikkatine

tayyar

Kullanıcı
Ustam öncelikle Allah hayırlısıyla yedirmeyi nasip etsin. Adamlar görüntüleri aldığına göre muhakkak orada işlem yapacaklardır. İlerleyen zamanlarda (adamlar işemi yaptıktan sonra) oralara tekrar gitme şansın varsa işlem yapılmış halini görüntüleyip siteye koyabilirsen biz de bir işaretin çözümlemesini (işarete kaç metre mesafede, işaretin hangi tarafında, kaç metre derinliğinde, odada mı toprağa mı gömülü gibi) öğrenme imkanımız olmuş olur. Tekrar hayırlı olsun inşallah.

malatyalı44

Kullanıcı
benimde aklımda bu durum orda arkadaşım olan kişiylen dn görüştüm 2araç gelip inceleme yapıp gitmişler daha çalşma yapmamışlar seninde dediğin gibi tayyar kardeş işleri biter bitmez oraya gidecem

tayyar

Kullanıcı
@malatyalı44 ustam. Son durum nedir burada? Adamlar çalışmasını daha tamamlayamadı mı? Yoksa onlar da sadece bakıp gittiler mi?

arifoglu

Kullanıcı
eyvallah kardeşim bende sizin gibi düşünüyorum ama adam masaya parayı koyucak bende resimleri siz olsanız kabul edermiydiniz
s. a kardeş şayet ben olsam usdaların dedihi gibi kabul ederdim neden buyuklerimizin bir sözü var aza tama etmeyen çohu bulanaz ve cok zor olan bir işaretden bahsediyorsun daha cözülmüşü varmı onu bile bilmiyoruz bence al parayı keyfine bak

A21MEDLi

Admin
o parayı kendine yeterli görmüşsun,(para balık gibidir.elinden kaçarbilirdi) bi bakıma iyi etmişsin afiyet olsun.
adamlardan sonra tekrar gidersense? buna dikkat et.
tavukların arkasından 15mt kadar.ve civcivlerin istikametinde sırasıyla 5 ayrı yer açılmışmı? kazı yerini çokta uzaklarda arama burunun ucundalar.
her civcivin kendine ait malı var.5 civciv + 5 mal yeri..bi bak kaç yerde kazı yapılmış?
cevabını bekleriz,oke..

Son düzenleme:

kyzer

Kullanıcı
malatyalı44 sen sözünde dur 50 şer metre işarete yanaşma eğer 5 civcivli ise o işaret tavuğun şimaline yarim mil geriye doğru incelettir bakalım patikanın çatak yaptığı bir yeremi gelicek arazi o cataktaki siyahımsı taştaki yılanı da belki satarsın adamlara bulabilirsen

DERMANBEY

Kullanıcı
8 gün olmuş 5 yumurta deyil şimdiye kadar bir koli yumurta bulmuşlardır.resimleme şansın varsa çalışılan yerlerin ve çevresinin görüntüleri bilgi açısında iyi bir görsel olurdu.

ahlatli

Kullanıcı
Doğrusu mantığım almadı 200 dolar verecem ve bu saate kadar bi kazma bile vurmayacam

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kyzer

Kullanıcı
dermanbey 1 yıl gecer uğrayanda göremezsin işlemde yapılmaz ama tek göremeyeceğin figürler olur