Usta Arkadaşların Dikkatine

ECE07

Kullanıcı
Konuya yorum yapan tüm arkadaslara bir tek sorum olacak;
Aynı durum ile siz karsılassaydınız ve bu teklif edilen parayı alsaydınız, bu olayı Define Sitesinde Paylasmayı düsünür müydünüz

barış

Kullanıcı
kimse hayale para vermez. o teklifler yapılır. o mal cıkınca para verilir. elindeki işaret fakir ermeni mezarlığıdır. en belirğin özelliği mkızılcıklar mezarı verir. bi yamacın kıyısındaki mağaranın önünde ve malı alınanı gördüm .

kyzer

Kullanıcı
bu konuda haklısın ece07 ama insan fıtratı gercek olduğunu kabul etsekde acaba kendi imkanları ile ardından kırıntı toplamak acaba unutulan bişeyler varmıdır hayelleri insana olmadık şeyler yaptırmazmı genelde mal mülk nasip olur bazılarına ama en önemlisi o değerleri elinde tutabilmektir asıl meziyet budur diye düşünüyorum sonucda sanal paylaşım adı üstünde
Herkes figürlerden bahseder ama kimse resmini koymaz sebebleri ardından dizer durur

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Arkadaşlar
Sizlerden ricam
Allah rızası için zan da bulunmayın
Sevgili ustamızın yalana borcu mu var ki
Çıkıp mekanda böyle bir teklif var ne dersiniz
Sonrasında da ben bu teklifi değerlendirdim
Şu kadar para aldım desin
Aldıysa Allah c.c. bereketli kılsın hayrını görsün
Almadıysa da Rabbim nasip etsin
Bence bu kadar
İmalı imalı konuşmanın bir manası yok
Böyle bir şeyin olmayacağını ilk söyleyen bendim ustamıza
Dikkat etmesi gerektiğini döne döne söyledik
Hamd olsun değerlendirmiş
Şahsen ben hemşerime inanıyorum
Helal olsun demekten başka bir şeyde gelmiyor aklıma
Selametle

kyzer

Kullanıcı
Aliveli44 sana katılıyorum yorum yapan tüm arkadaşlarında aslında yanlış yapmaması hususunda niyet ederek yorum yaptıklarını düşünüyorum eleştiren arkadaşlarda merak edip figür görmek sonucdan haberdar olabilmek için konuya dahil oluyordur sanırım bu zamana kadar hiçbir forumda gerçek tavuk civciv işareti gören kimse olmadığından bu tür işaretler ve konular çok kurcalanır