Ustadlarım Bu Nedir Ne Anlatıyor Beni Aydınlatın Lutfen

arifoglu

Kullanıcı

DADAŞLAR DİYARI

Kullanıcı
arkadaşım bu alan, mevki belirten bir araç olabilir bunun 150 mt. çevresinde sayı ve yön belirten sizi hedefe götürecek ana işaret araştırsanız belki daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kayada yapı itibariyle doğal çizikler varmış zaten bir iki hattı özellikle belirgin hale getirmişler ermeni işaret sistemine çok benziyor o taş ve cıvarı iyi incelenmeli yedi adım çevresinde dikkat çekmeyen gelişi güzel konulmuş taşlar varsa mutlaka metal testi yapmalısın kolay gelsin...

MAVRAN

Super Moderatör

Ustam bu işaretin olduğu yer nerede dağın üst bölümünde mi yoksa vadiye yakın mı, aşağıda şelale olan bir yer veya vadide çeşme, değirmen ve köprü var mı aşağıdan yukarıya çıkan patika yolu bul ve kıvrımlarda işaret ara. Dağa doğru nehir varsa şelale ara, yükseklerde kartal yuvası olabilir bul ve nereler gözetlenir bak. Biraz fazla oldu ancak çizim öyle karışık ki her olasılığı denemekte fayda var sırasıyla yap birbirine karışmasın.

wolf_52

Kullanıcı
bu dere içi işreti zordur,suyun geliş yönüne doğru ilerlediğinz zamn yüksekde kalan bir yer olmalı selden etkilenmyen, bu düzlük hafif kar yağdı şeklinde olmalı, mezarları orda olması gerek, ve bu taş yakın sağ tarfında kalcak şekilde bu resme göre kaplunbağ varmı?

ulaş

Kullanıcı
kapalı bir alanı veriyor.
mağara tarzı gibi vs...