Ustalar Bakabilir Mi

A21MEDLi

Admin
mamoste (hoca) foruma hoş geldiniz,işaretinizi çevreleyen simit benzeri oyma kanal tam kapalımı,yoksa bi kısmı açıkmı.
bu işaretinin iki cevabı var,yaa alan işaretidir veya metraj işidir.
babahalıt usta sana alan işareti olarak sorular sordu,vereceğin cevap bu işi daha kolaylaştıracaktır.
babahalıt ustanın sorularına ilaveten,orda yarım çember yapmış dere veya ziyaret varsa bendi,yarım çembermi?kısaca orda dikkatini çeken çemberimsi bi yer varmı? eğer sorulara uygun bu tür alan veya yapı yoksa,iş metraja düşüyor.

Mamoste123

Kullanıcı
Hoş bulduk. Evet o etrafındaki yuvarlak tam çemberdir. İşte 6 mt gittiğim yerde 5 tane Yanyana Kaya var. Böyle papatya şeklini andırıyor. Onada uzaktan baktığın zaman çember gibi görünüyor taşlar. Bunun dışında çapraz tarafında alanda ufak bir tepecik gibi bir yer var. İçi orta büyüklükte taşlar var etrafındadır aynı şekilde taşlar var

A21MEDLi

Admin
biz daha uzak çevreye bakmanız için dedik,
neyse eğer tam çemberse benim düşüncem kendi kayasının altında mezarın olabileceğidir.
veya haçın merkezden uzun kolunu ölçün,çıkan sonucu kadar uzun kolu istikametine gidin.

esrarengiz2828

Kullanıcı
bende böyle düşünüyorum yıldızın olduğu yerde ufak bi yoklasan fena olmaz derim tıkla bak topraklı alan temizlendimi görsel envareler çıkacaktırki giriş de gözüksün giriş bence o tarafdan ve oda mezar boşluk bu tarafta ise yolunu bulman sana kalıyor derinlikte tahminim fazla zannetmiyorum en fazla 2 metredir giriş saygı vede sevgiler