Ustalar Bu Kayayı Çözemedim

Eskap

Kullanıcı
Ahsap tokmakla....balyozu resmi izin aldiktansonra gerekirse kullanirsin. ;;)

wolf_52

Kullanıcı
kırmızı çenberdeki yer sıvamalar. sarı 6 gen kapama. giriş yani.... 2 şifresi var 1 sarı ufak çenberin içinde işretlediğim yıldız var... ufak bri mikdar para diyebilrriz... yıldızın uçlarındaki farıklılığı tespit et yada yardımcı yön işreti ara hiç brisi yokda 50 cm etrafını ağaç tokmakla ara... 2 şifresi 6 gen... bu taşa sırtını yasla güneyinde farklı ne var... fotraflarsan... yardımcı olmaya çalşırızz ustlarla beraber... saygılarr...

alfa36

Kullanıcı
daha önce açtığın aynı konuya mesaj yazmıştım görüyorum ki işlem yapmamışsın. wolf usta da belirtmiş zaten. daha ne bekliyorsun ;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
yazmayayım diyorum, sabredemiyorum.

sadece anlayabileceğin bir iki yere değindim. sağ ,açılana bakıyor değilmi.
üstte ayaklarını uzatmış yatanı hiçmi göremiyorsun. gördüm diyorsun. neye benziyor. başında yelesi olmadığı için anlayamadın. hanımların yelesi olurmu.
alan nasıl traşlanmış ve bir birinden ayrılmış. en küçüğünde bir oda olursa acaba...
ama resmiyette kaya mezarlarına izin alamayacağın için, kendi haline bırakman en güzeli.
ahşap tokmak ,veya plastik tokmak işe yarar ama,onuda kullanmak tecrübe ister. 50 -60 cm. kalınlığı olan bir duvarda fayda sağlamayabilirde.
en emin tespit çubuklarla yapılmalı.

kurt osman

Kullanıcı
yazmayayım diyorum, sabredemiyorum.

sadece anlayabileceğin bir iki yere değindim. sağ ,açılana bakıyor değilmi.
üstte ayaklarını uzatmış yatanı hiçmi göremiyorsun. gördüm diyorsun. neye benziyor. başında yelesi olmadığı için anlayamadın. hanımların yelesi olurmu.
alan nasıl traşlanmış ve bir birinden ayrılmış. en küçüğünde bir oda olursa acaba...
ama resmiyette kaya mezarlarına izin alamayacağın için, kendi haline bırakman en güzeli.
ahşap tokmak ,veya plastik tokmak işe yarar ama,onuda kullanmak tecrübe ister. 50 -60 cm. kalınlığı olan bir duvarda fayda sağlamayabilirde.
en emin tespit çubuklarla yapılmalı.[/QUOT
usta işlem yapmayı değilde şimdi daha açık yazsan işaretlediğin yerlerimi araştırmalı.....