Ustalar Kendi Arazimdeki Yer | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ustalar Kendi Arazimdeki Yer

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@Falconx ustam
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
8- Konu Başlıkları Açıklayıcı, Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.
Siteden süreli uzaklaştırılır.

Gerekli düzenlemeyi yaptım
Tekrarı halinde ceza sebebidir :(

Falconx

Kullanıcı
selamun aleykum ustalarım

Gec oldu ama kusura bakmayın.Anca fırsat bulabıldımm.Simdi degerlı yorumlarınıza cok ıhtıyacım varr.Kafam iyice karıstı :( resımde gordugum ısaretı taş ustunde maalesef goremıyorum.Yenı işaretli kayalar buldum bu arada.Tasları bıraz yerınden oynatmaya calısıtım ama olmadıı tek basına.yardımlarını beklıyorum.
Resimler için kusura bakmayın orjınal resımler cok detaylı o yuzden kucultmek zorunda kaldım ancak bu kadarr

Şimdiden cok tesekkur ederımm

Falconx

Kullanıcı
selamun aleykum ustalarım

benım resımlere yorum cıkmamıs sanırım kayda deger bisey yok.Hepinize cok tesekkur ederımmmm

DRAGON-34

Kullanıcı
boşluk dediğin yerin yakın çevresindeki işaretleri daha düzgün çekersen belki yorum gelir

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Falkon ustam 6 resmi ac koltuga bakilirsa birlesim yerindensaga dogru sana ince bi yon veriyor incelersen anlayacaksin oturdugunda hemen sagindaki tasin sol ust yan tarafi horasan kapli duruyo once orayla basla bi tokmakla bakalim yada tuzruhu serpele ne cikacak

Falconx

Kullanıcı
Selamun aleykum cumleten

suikast, ustam bugun biraz calıstım meknda ama maalesef gosterıgın nokta bos cıktı.O noktada bısey cıkmayınca bende en basa döndüm mecburen birazdan 2 adet resım yuklucem aksama kadar onlarla ugrastım.kırmızı renklı daıre ıcınde hac yada 4 yapraklı yonca karar veremedımm.Yorumlarınıza acıktır

Tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
yüklediğin son resımlerden birini sildim,
yorumlara kendin için dikkat et,